Цифровий термометр з зовнішнім датчиком

345


Пропоную вашій увазі невеликий огляд цифрового термометра з зовнішнім датчиком температури. Річ досить специфічна і потрібна далеко не кожному. Але, хочу сказати, що за 1,5 долара це просто знахідка.

Область застосування наступна. У зв’язку з тим, що діапазон вимірюваних температур досить високий, а саме від -50 до + 110 градусів Цельсія, то і застосовувати можна багато де. Можна міряти температуру в квартирі і на вулиці, в холодильнику і морозильнику, можна встановити в автомобілі, можна навіть використовувати в акваріумі.

Працює термометр від двох батарейок таблеток (LR44). Витрата харчування настільки економний, що вистачає на пару років. Перевірити самому це твердження поки не вийшло зі зрозумілих причин, але народ в коментарях так пише.

Крім того, що цифровий термометр довговічний, так він ще й міряє досить точно. Принаймні показує температуру тіла 36,6, а якщо датчик закинути за вікно, то свідчення збігаються з даними Гугл. Так що, думаю можна вірити.

Ах, так. Забув сказати. Температура виводиться на монохромний екранчик. Розмір 1,4 дюйма.

Як я вже вище написав, якщо у вашому автомобілі немає термометра, то можна легко проапгрейдити. Тачку на прокачування і voi la. Як тут і було 🙂

Всі! Всім привіт і хороших покупок!

Де купити

цифровий термометр

1.44 $

Перевірити ціну
Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Розумний термометр Xiaomi MiaoMiaoCe Огляд інфрачервоного термометра OUTEST GM320 з АлиЭкспресс Блокнот «Знищ мене» з алиэкспресс Розумний bluetooth поплавок Набір алмазної вишивки Фоамиран для хендмейд виробів Пір’яна ручка Jinhao J35 USB Guitar Link