Продажі oneplus nord 2 зажадали заборонити через суд: причина в черговому вибуху

12

Ще один смартфон середнього класу oneplus nord 2 вибухнув, і знову в індії. На цей раз, як повідомляється, в кишені індійського юриста. Зі слів потерпілого, його новий телефон загорівся і вибухнув без жодної “допомоги” з боку. В цей час їм не користувалися, ніхто не дзвонив, нічого не відправлялося.

Новину опублікувало видання mysmartprice, пославшись на пост в twitter, де користувач на ім’я гаурав гулаті повідомив про пристрій nord 2, який загорівся і вибухнув у нього в кишені.

Це вже другий інцидент в індії з даною моделлю. Перший стався в серпні, про що thg.ru вже повідомляв раніше .

Китайський виробник тоді не назвав підтверджену причину інциденту. У той же час компанія не виключила, що мова може йти про зовнішні фактори, а не про виробничий дефект, натякаючи на те, що інцидент міг бути сфальсифікований. Тоді практично новий смартфон загорівся, перебуваючи в сумці на велосипеді під час поїздки. Смартфон згорів повністю і відновленню не підлягав. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Цього разу потерпілим став індійський адвокат. Він стверджує, що пристрій не піддавався зовнішнім впливам, просто лежав у кишені його мантії під час роботи. Неполадки виявилися, коли він відчув щось гаряче в кишені. Як повідомляє гулаті, він скинув мантію і побачив дим, що вибивається з кишені. Після цього пристрій загорівся і вибухнув. Інцидент стався в залі суду.

Зі слів потерпілого, пристрій не знаходився в стані зарядки. На той момент рівень його заряду повинен був становити близько 90%.

Пізніше представники компанії oneplus звернулися до гулаті і попросили його надати пристрій на експертизу. Однак потерпілий заявив, що не може віддати смартфон, тому що вирішив діяти за законом. Він здав вибухнув oneplus nord 2 в поліцію і подав офіційний судовий позов на філію компанії в індії. Адвокат також подав скаргу до суду у справах споживачів, зажадавши накласти судову заборону на продаж телефонів цієї моделі в індії.

У своїй заяві юрист зазначив, що виробник смартфона «абсолютно не звертає уваги на збиток, який був понесений в результаті інциденту».

У відповідь компанія oneplus повідомила через соцмережі, що як тільки з’явилася інформація про інцидент, вони негайно звернулися до потерпілого, щоб перевірити законність претензії. «ми дуже серйозно ставимося до кожної подібної заяви, оскільки дбаємо про безпеку користувачів. Однак, незважаючи на численні спроби проаналізувати, що ж сталося з пристроєм, в тому числі відвідати місце, де стався інцидент, щоб вивчити всі деталі, потерпілий досі відмовляв нам у можливості провести належну перевірку. За таких обставин ми не можемо перевірити законність позову або задовольнити вимоги цієї людини про компенсацію».

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: