Kazi — конструктор Лего з алиэкспресс

289


Я знаю, що на алиэкспресс немає оригінальних конструкторів Лего. Є підробки, є схожі за формою і комплектації, а є оригінальні бренди типу «Brick», «KAZI» і «Ausini». Це хороші марки, які роблять якісні дитячі іграшки. Саме конструктор фірми Kazi ми й замовили.

У продавця два варіанти конструктора і два види упаковки для кожної моделі. Це означає, що можна взяти набір в простому мішку і заощадити 9 доларів або заплатити за оригінальну коробку. Як я сказав, на вибір є набір «Морська поліція» та «Мобільна поліція».

Обидва вони класні і в цьому можна переконатися, почитавши коментарі на сторінці продавця. Ці набори напевно найпопулярніші на алиэкспресс. На сьогоднішній день продано близько 1000 примірників.

На доставку пішло десь близько місяця. В комплекті 511 детальок, все на місці.

Взагалі конструктор призначений для дітей старше 6 років, так як дуже багато дрібних деталей. Маленьким давати небезпечно, та й не впораються вони з ним.

Конструктор «Морська поліція» повністю сумісний з оригінальним Лего. Так що якщо у вас є вже якісь набори, то їх можна буде легко комбінувати.

У наборі є інструкція, але можна розібратися і без неї.

Іграшки зроблені з ABS пластика і претензій до якості виготовлення у нас немає. Єдине, можливо блоки трохи м’якше, ніж оригінальні Лего. Але не сильно.

Купити Лего на алиэкспресс не можна, але це не означає, що там немає хороших конструкторів. Сподіваюся, прочитавши сьогоднішній огляд і подивившись фотографії, ви в цьому переконалися самі. Я хочу сказати, що пройшли вже ті часи, коли на алі було все дуже дешево і можна було купити якісні іграшки за копійки. Тим не менше, все одно виходить дешевше в рази, ніж в дитячих мережевих магазинах.

Де купити

конструктор Kazi

20.97 $

Перевірити ціну

Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Набір фігурок Зоряні війни для конструктора Лего Дитяча іграшка жираф маріонетка. Дитяча іграшка каченя маріонетка. Плюшеві ляльки на пальці Кошик для іграшок Блокнот «Знищ мене» з алиэкспресс Розумний bluetooth поплавок Топ смартфонів на Алиэкспресс 2016