Ігрова консоль microsoft xbox series s отримає новий 6-нм процесор amd

10

Як стало відомо, в кінці 2022 року microsoft збирається оновити ігрову консоль xbox series s. Головною особливістю пристрою стане новий 6-нм процесор amd. Він буде випускатися на виробничих потужностях tsmc і буде використовувати її технологічні вузли 6n.

З чуток, перехід на новий чіп забезпечить більш високу продуктивність консолі. В першу чергу, за рахунок того, що в складі процесора будуть працювати всі 24 обчислювальних блоку. В даний час в чіпі використовуються «тільки» 20 обчислювальних блоку, тому зростання продуктивності буде неодмінно.

Крім зростання продуктивності за рахунок розрахункових юнітів, також очікується підвищення тактової частоти cpu. Загальний приріст продуктивність ігрової консолі очікується на рівні не менше 50%.

З’явилися також чутки про вартість оновлених моделей. Якщо зараз ігрову консоль microsoft xbox series s можна купити в росії за 27 000 руб. (369 доларів), то оновлена модель буде коштувати близько 350 доларів (25 600 рублів.).

Очікується, що ціни на нинішню версію консолі на той час знизяться до 189-249 доларів.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті “огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним”.

читайте також: