Usb-кабель здатний викрасти листування користувача (відео)

14

Хакери пропонують все більш витончені способи викрадення інформації з призначених для користувача комп’ютерів. Новий хакерський метод використовує шкідливий кабель usb для зчитування з комп’ютера користувача тексту, паролів і передачі даних знаходяться поблизу зловмисникам.

За інформацією, що розповсюджується в інтернеті, хакерський кабель usb передає дані на смартфон, а його зовнішній вигляд не відрізняється від серійного. Тим часом в кабель зловмисників вбудований чіп, який не тільки отримує дані про набираються користувачем повідомленнях, але і передає ці відомості на смартфон хакера.

В даний час такі кабелі виробляються серійно і використовуються для тестування систем безпеки. Придбати usb-кабель зі зчитувачем інформації можна в спеціальних онлайн магазинах. Процесор і радіо модуль вмонтовані в usb-кабель.

На демонстраційному відео випробування можливостей хакерського кабелю використаний кабель lightning, що підключає клавіатури до комп’ютера mac. Відео, представлене на youtube motherboard, демонструє процес зчитування набирається на комп’ютері тексту за допомогою розташованого поблизу смартфона.

Для викрадення інформації хакеру необхідно тільки ініціювати пристрій з будь-якого браузера. При підключенні в точці доступу wi-fi, що запускається вбудованим в кабель чіпом, і відбувається зчитування інформації. В даний час розробник кабелю lightning компанія apple ніяк не відреагувала на повідомлення в мережі про наявність проблеми безпеки.

Vice