Світяться навушники Glow

283


Вже стали дуже популярними світяться навушники останнім часом. Захотілося й мені подивитися, що це за штука така. І не тільки подивитися, але ще й послухати.

Після того, як я облазив весь алиэкспресс, то зрозумів, що по великому рахунку, існує тільки дві модифікації таких навушником. З замком-блискавкою і без, тобто класичні. З коментарів я зрозумів, що начебто з замочком грають трохи гірше. Ну або принаймні, мені так здалося. Світяться і ті, і ті приблизно однаково. Загалом замовив собі без замочка.

Ось для порівняння дві картинки. З замочків виглядають трохи цікавіше.

Не дивлячись на те, що можна вибрати різні забарвлення, навушники в будь-якому випадку будуть світитися зелений кольором. Про це продавець чомусь скромно замовчує.

Взагалі, китайці стали масово робити світяться навушники після того, як компанія Corning анонсувала свою нову розробку Glow. Це навушники, які світяться завдяки використання світловода разом класичного жильного дроти. Саме він і світиться різними кольорами після приєднання до смартфону. І не тільки світиться, але і пульсує в такт музики. Коштує це диво дорого, близько 150 доларів.

А знаєте, скільки коштують світяться навушники у китайців? 3-4 долари. І справа зовсім не в собівартості праці або відсутності плати за бренд. Просто китайці зробили схоже пристрій, але зовсім не таке розумне. Світіння тут отримують за рахунок використання светонакопителя.

Це значить, щоб навушники світилися ввечері, вдень вони повинні полежати на сонечку. І чим довше, тим краще.

Прийшли в простому пакетику. Трек номера не було. Відправили на наступний день.

Взагалі, звичайно, навушники світяться в темряві, виглядають дуже ефектно. Вечорами гуляю з собакою і вже звик слухати під час таких прогулянок улюблені подкасти. Так от, мало хто байдуже проходить повз. Хтось просто мовчки роздивляється, а хто посмів, просять подивитися і послухати.

Що стосується якості звуку, то він цілком не поганий. Не порівняти звичайно з Xiaomi Hybrid, ну так і купувалися вони більше для фана. Баси качаю не погано, середина є, верху трохи завалені. Еквалайзером легко підлаштувати до цілком прийнятного рівня. А якщо слухати подкасти або аудіокниги, то взагалі звук не важливий.

На навушниках є перемикач і кнопка. Кнопка працює, як пауза. Зміст перемикача мені поки не відкрився. Деякі покупці пишуть, що змінюються треки. У мене реакції нуль.

Купівлею задоволений. Брати можна.

Де купити

світяться навушники

3.59 $

Перевірити ціну

Навушники, Сувеніри, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Світяться дитячі кросівки з АлиЭкспресс Відмінні бездротові навушники від компанії QCY Найбільш дешевий навушники в лінійці Xiaomi (Piston Colorful Starter Edition) Чудові навушники Xiaomi Mi Hybrid. Якісні бездротові навушники Bluedio HT Мастхев навушники Superlux HD668B Кращі бюджетні навушники FX1X XX. Бездротові навушники Bluedio T2