Інсайдер: наступний топовий смартфон xiaomi отримає основну камеру з датчиками на 200 мп + 50 мп

14

У мережі вже не раз з’являлася інформація, що компанія xiaomi перша випустить смартфон з камерою на 200 мп. Зараз це підтвердив популярний китайський інсайдер.

Що відомо

Digital chat station повідомив про це на своїй станції в weibo. Апарат оснастять подвійною камерою з датчиками на 200 мп і 50 мп. Перший сенсор буде основний, а другий — допоміжний (шірік?). Природно мова йде про датчику isocell hp1. Samsung показала його минулого тижня. Нагадаємо, він має пікселі розміром 0.64 мкм. Датчик підтримує технологію chameleoncell, яка відповідає за підвищення якості матеріалів при нестачі світла. При об’єднанні 16 пікселів розмір збільшується до 2.56 мкм. Сенсор також може робити знімки в сутінках і темряві з роздільною здатністю 12.5 мп.

Як назвуть новий апарат інсайдер не повідомив. Можна лише припустити, що це буде один з смартфонів xiaomi 12. Новинку повинні показати в кінці року. До речі, незважаючи на перехід на 200-мегапіксельні датчики, xiaomi і далі буде використовувати сенсори на 108 мп + 64 мп в своїх недорогих пристроях.

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є: