Глобальна версія miui 12.5 enhanced зламала хіт продажів poco

19

Xiaomi в кінці серпня анонсувала глобальну версію miui 12.5 enhanced і заявила, що смартфони почнуть отримувати оновлення в четвертому кварталі. Проте двом моделям апдейт прийшов раніше терміну. Правда, одна з них після це зламалася.

Що відомо?

Раніше терміну були оновлені xiaomi mi 11x і poco f3. Їм вийшли прошивки під номерами v12.5.3.0 rkhinxm і v12.5.3.0 rkhmixm відповідно. Як ви могли здогадатися, це ідентичні смартфони. Перший продається в індії, а другий-в європі. Причому обидва є клонами китайської версії redmi k40, яка була анонсована в лютому.

Про проблеми з xiaomi mi 11x поки що інформації немає, а ось власники poco f3 скаржаться на те, що після установки miui 12.5 enhanced смартфон почав без причини перезавантажуватися. Вирішити проблему можна відключенням автоматичного регулювання рівня яскравості і / або деактивацією функції розширення оперативної пам’яті.

Природно, так бути не повинно, тому найближчим часом компанії доведеться випустити оновлення прошивки. Але поки xiaomi і poco ситуацію не коментують.

Джерело: notebookcheck

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: