Bwm показала електромобіль майбутнього, який можна переробити на 100%

15

Німецький гігант bwm представив електричний автомобіль майбутнього, який можна буде повністю переробити. Він поки існує тільки на рівні концепту, а називається bmw i vision circular.

Що показали?

Презентація концепту пройшла в мюнхені. Транспортний засіб виготовлено з матеріалів, які можна повторно переробити. Для цього довелося обійтися без шкіри, хрому, гвинтів, кнопок і застібок. Правда, поки складно сказати, наскільки новинка є життєздатною з точки зору відповідності вимогам з безпеки.

Але незважаючи на всі питання, в bmw впевнені, що більшість транспортних засобів через 20 років будуть саме такими. За словами виробника авто отримало твердотільну батарею, виготовлену з матеріалів, які були отримані після вторинної переробки.

Незважаючи на повну унікальність зовнішнього вигляду в дизайні bmw i vision circular можна спостерігати спадкоємність з нинішніми транспортними засобами німецької компанії. На завершення відзначимо, що кузов автомобіля виготовлений з анодованого алюмінію, в задній частині конструкції задіяна сталь, а для шин використовувався екологічно чисті каучук.

Gizmochina