Семимильними кроками: до harmonyos 2.0 приєднуються по 8 нових користувачів кожну секунду

20

Компанія huawei поставила амбітну мету-досягти 300 мільйонів пристроїв, підключених до harmonyos 2.0, до кінця року. І місія, схоже, здійсненна.

Harmonyos 2.0 в цифрах

На початку червня у harmonyos 2.0 було всього 10 мільйонів користувачів, в кінці серпня — вже 70 мільйонів, а протягом всього декількох днів кількість користувачів зросла ще на 20 мільйонів. У підсумку виходить 90 мільйонів. Як зазначив генеральний директор huawei consumer business group, щосекунди до harmonyos 2.0 приєднуються по 8 нових користувачів.

Правда, є кілька уточнень. Це кількість пристроїв, на яких працює harmonyos. За ідеєю, у одного користувача може бути кілька гаджетів, відповідно — число користувачів може відрізнятися. Крім того, 100 мільйонів з 300 запланованих будуть пристроями «розумного» будинку. Але до цього ще належить пройти довгий шлях.

Чому ж huawei набрала 20 мільйонів користувачів всього за кілька днів? швидше за все, це старі моделі, що переходять на harmonyos. В даний час прошивка harmonyos випущена приблизно для 56 старих пристроїв huawei і honor, і поширення триває.

Gsmarena