Анонс hp x5600b і hp x5600c: два нових флеш-накопичувача pny стандарту usb 3.2

19

Американська компанія pny technologies представила в партнерстві з hp дві нові споживчі моделі usb флеш-накопичувачів з підтримкою стандарту usb 3.2: hp x5600b і hp x5600c.

Обидві моделі підтримують швидкість передачі даних до 200 мбітѕс. Завдяки цьому, вони можуть стати надійним кишеньковим помічником для зручного обміну мультимедійним контентом. Доступна ємність – від 32 до 128 гбайт. За оцінками виробника, цього обсягу достатньо для будь-яких повсякденних потреб.

Виробник називає пристрій hp x5600b usb “моделлю, що дозволяє підключити будь-які пристрої на android”. Це пояснюється тим, що для підключення можна використовувати як роз’єм usb/type-a, так і micro-usb, через який накопичувач стає доступним для будь-яких android-пристроїв: смартфонів, комп’ютерів, телевізорів, планшетів.

Друга модель, що носить найменування hp x5600c, зовні практично не відрізняється від першої. Але по суті вона відноситься до пристроїв наступного покоління.

Цей флеш-накопичувач надає два варіанти підключення: через стандартний роз’єм usb type-a і швидкісний роз’єм usb type-с.але головна особливість – це повна підтримка режиму підключення usb (usb on-the-go). Він дозволяє usb-пристрою, такому, як планшет або смартфон, виступати в якості хоста для usb і використовувати його як власний, зовнішній накопичувач.

Доступна ємність моделі hp x5600c – від 32 до 256 гбайт.

Інформація про ціни поки не повідомляється.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v . Kioxia cd6-v використовує добре зарекомендувала себе 96-шарову 3d tlc пам’ять kioxia bics flash, оснащується продуктивним контролером і підтримує pcie останнього покоління, значно перевершуючи і без того вдалу лінійку cd5. Детальніше про це читайте в статті ” огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v “.

читайте також:

kioxia представила ssd-накопичувачі наступного покоління в серіях exceria pro і exceria g2