Redmi earbuds 3 pro-до 30 годин роботи, захист ipx4, bluetooth 5.2 і підтримка aptx adaptive за ціною $40

15

Слідом за смартфоном redmi 10 prime компанія xiaomi анонсувала повністю бездротові навушники. Новинка називається redmi earbuds 3 pro.

Що показали?

Навушники сильно нагадують модель redmi airdots 3 pro, яка була представлена минулої весни і пізніше з’явилася на міжнародному ринку як redmi buds 3 pro. Але незважаючи на зовнішню схожість, невелика різниця в технічних характеристиках все ж є.

По-перше, redmi earbuds 3 pro могли позбутися системи шумозаглушення. Принаймні, про її наявність виробник не сказав ні слова. По-друге, час автономної роботи трохи збільшився – з 6 годин до 7 годин на одному заряді і з 28 годин до 30 годин з урахуванням кейса.

Маса незалежних модулів становить по 4,6 грама. Навушники підтримують bluetooth 5.2 і atpx adaptive. Новинка оснащується чіпом qualcomm qcc3040. Корпус має захист від бризок класу ipx4. Також відзначимо функцію швидкого підключення до смартфонів xiaomi, redmi і poco.

Ціна і доступність

Навушники представили в індії. Чи планує компанія випускати цю версію на міжнародний ринок, поки незрозуміло. Жителі індії зможуть купити redmi earbuds 3 pro вже з 9 вересня за рекомендованою ціною $40. Нагадаємо, redmi airdots 3 pro з anc оцінили в $55, але на старті продажів вони продавали за $47.

Джерело: gizmochina

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: