Мобільна консоль ayn odin, що працює на android (2 фото + відео)

14

На краудфандинговій платформі indiegogo представлена чергова компактна мобільна ігрова консоль, здатна скласти конкуренцію панівній на цьому ринку приставці nintendo switch. Новинка розроблена компанією ayn і вийде на ринок в трьох модифікаціях: odin lite, odin base і odin pro. Всі моделі працюють на базі операційної системи android і мають лише незначні відмінності в апаратній базі і ціною.

Молодша модель odin lite, єдина консоль на android11, використовує процесор mediatek dimensity 1000c, має оперативну пам’ять об’ємом 4 гб і постійну пам’ять об’ємом 64 гб. Автономну роботу odin lite забезпечує акумулятор ємністю 5000 маг.

Середня, базова модель отримала назву odin base і працює під управлінням android10. Апаратна база консолі працює на процесорі snapdragon 845, а об’єм оперативної пам’яті становить 4 гб при постійній пам’яті – 64 гб.

Флагман лінійки odin pro на ос android 10 працює на тому ж процесорі – snapdragon 845, але має оперативну пам’ять об’ємом 8 гб і постійну об’ємом 128 гб. Автономність забезпечується акумулятором ємністю 6000 маг.

У всіх трьох модифікаціях приставки ayn odin використаний дисплей з діагоналлю 5,98 дюймів роздільною здатністю fhd (1920х1080) і співвідношенням сторін 16:9. Для роботи з ігровими додатками геймери зможуть скористатися традиційним маніпулятором “хрестовиною”, джойстиком і певним набором ігрових кнопок. В ігрових приставках є роз’єми hdmi, usb type-c 3.1 і 3,5 мм порт для навушників. Бездротовий зв’язок забезпечується bluetooth 5.0 і wi-fi 5 (для odin lite – bluetooth 5.2 і wi-fi 6).

За 30 днів до завершення проекту на indiegogo в програму вже інвестовано в 40 разів більше коштів, ніж спочатку було потрібно. Вартість моделі odin lite при попередньому замовленні складе 195 доларів, моделі odin base – 225 доларів і приставки odin pro – 275 доларів. Перші інвестори отримають консолі від ayn вже в листопаді-грудні 2021 року.

Indiegogo