Twitter тестує нову функцію запобігання переслідуванням “режим безпеки”

12

Twitter експериментує зі своїми найагресивнішими на сьогоднішній день функціями по боротьбі з домаганнями. Компанія почне тестувати “режим безпеки” – нову настройку аккаунта, яка автоматично блокує опонентів, що використовують”потенційно небезпечні вирази”.

Вперше twitter представила цю функцію ще в лютому під час презентації “день аналітика”, а зараз починає надавати її “невеликій групі користувачів”. Поки неясно, коли вона стане доступна широкій публіці.

Pic.twitter.com/xa5ot2tvhf

— twitter safety (@twittersafety) september 1, 2021

Коли режим безпеки включений, він проактивно блокує на сім днів акаунти, які можуть бути джерелом переслідування. Twitter стверджує, що система розроблена таким чином, що акаунти людей, яких ви знаєте або з якими часто спілкуєтеся, не будуть блокуватися, на відміну від персонажів з патернами поведінки мережевих тролів.

Оскільки ця система все ще знаходиться на відносно ранній стадії, twitter стверджує, що, швидше за все, в ній будуть допущені деякі помилки. Користувачі можуть вручну переглядати твіти і акаунти, відмічені safety mode, і скасовувати помилкові автоблокування. Після закінчення семиденного періоду користувачі отримають повідомлення з “коротким описом” дій, вжитих safety mode.