Реєстрація в фан-програму xiaomi explorers відкрита

14

Компанія xiaomi відкрила реєстрацію всіх бажаючих, хто хоче проявити свою креативність разом з брендом і мати можливість першим почати користуватися новими продуктами компанії. програма xiaomi explorers запущена після недавнього ребрендингу, але суть її залишилася колишньою.

Нагадаємо, в 2020 році компанія xiaomi вже запустила аналогічну фан-програму під назвою mi explorers. В її рамках була набрана група фанатів бренду mi. Вони брали участь у різних заходах xiaomi. Наприклад, група з 20 чоловік mi fans відвідала захід mi в барселоні в рамках найбільшої виставки мобільних технологій mwc 2020. Учасниками фен-клубу могли стати фотографи, креатори, блогери/журналісти та youtubeри. Цього року програма залишилася колишньою, але вона перейменована в xiaomi explorers.

В рамках xiaomi explorers 2021 компанія шукає шанувальників бренду, зацікавлених в його глибокому пізнанні. Xiaomi шукає талановитих людей, які зможуть взяти участь у тестуванні нових пристроїв xiaomi. “xiaomi explorers дає можливість відкрити для себе світ за допомогою продуктів xiaomi! на цей раз з’явиться шанс використовувати продукцію xiaomi раніше всіх!”

Далі повідомляється:” чи готові ви показати пристрасть свого життя у творчості? для реєстрації в xiaomi explorers потрібно всього три кроки!».

Спочатку потрібно відповісти на кілька запитань, розповісти про свою креативність, і, нарешті, надати приклади, що відображають креативність.

Остаточне рішення xiaomi буде прийнято на основі оцінки здатності кандидата створювати високоякісний контент в рамках програми xiaomi explorers. Переможці будуть проінформовані електронною поштою.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: