Представлені смарт-годинник fossil gen 6 (5 фото)

14

Відповідно до раніше оголошених планів компанія fossil презентувала нову лінійку розумних годин fossil gen 6, яка змінить попередню серію fossil gen 5, виведену на ринок ще в 2019 році.

Головним достоїнством нового пристрою від компанії fossil стає процесор qualcomm snapdragon wear 4100+, вперше використовуваний в серійній моделі смарт-годин. За заявою розробників, в порівнянні з попередньою версією gen 5 продуктивність в новому годиннику підвищиться на 30%, додатки будуть вантажитися швидше, а споживання енергії знизиться. Це забезпечується завдяки використанню нового процесора. Підвищення швидкості завантаження також досягається завдяки використанню в fossil gen 6 технології bluetooth 5.

У новій серії gen 6 компанія fossil вирішує головну проблему попередньої лінійки – малий час автономної роботи. Оновлений смарт-годинник gen 6 зможе забезпечити час автономної роботи більше 24 годин, а технологія швидкої зарядки забезпечить поповнення енергії акумулятора на 80% всього за 30 хвилин, що в 2 рази швидше, ніж у попередній серії годин компанії.

Працювати новий годинник серії gen 6 будуть під управлінням вже застарілої операційної системи google wear os 2. Однак вже в наступному році розробники пообіцяли випустити оновлення, що забезпечує перехід на новітню wear os 3, яку використовує головний конкурент fossil gen 6 – годинник samsung galaxy watch 4.

У новому годиннику fossil встановлений широкий набір сучасних датчиків, контролюючих стан здоров’я користувача і його фізичну активність. Це перш за все актуальний в період пандемії пульсиксометр, що вимірює рівень кисню в крові (spo2), а також модернізований сенсор, постійно відстежує частоту серцевого ритму (чсс). Дані про показники здоров’я, фізичної активності і витрачених калоріях можна буде відстежувати за допомогою фірмового додатка на смартфоні.

Працюють смарт-годинник fossil gen 6 з amoled екраном діаметром 1,28 дюймів, корпуси виготовлені в різних стилях і дизайнерських рішеннях, зі стильними ремінцями різноманітних зразків. Годинник має вбудований динамік і мікрофон, підтримує роботу з голосовим помічником google assistant, платіжною платформою google pay. У годиннику встановлюється оперативна пам’ять об’ємом 1 гб і постійна – 8 гб. Бездротове підключення забезпечується bluetooth 5.0 le, gps, nfc se, wifi.

Базова версія моделі fossil gen 6 вже доступна для оформлення попереднього замовлення за ціною 299 доларів. Поставка пристрою покупцям почнеться з 27 вересня.