Огляд навушників Meizu HD50 з АлиЭкспресс

264


Цей огляд я вирішив присвятити навушникам Meizu HD50, які нещодавно прийшли до мене з сайту АлиЭкспресс. Як би дивно це не звучало, але у мене завжди були погані відносини з гарнітурою. Навіть гучні Beats’и, привезені з США, прослужили всього півроку. Потім у них зламався динамік, а ще пізніше – тріснув корпус. Нарікаючи на долю, я вирішив більше не ризикувати з дорогими моделями (який сенс купувати навушники за 500$, якщо вони все одно зламаються?) і замовив з китайського сайту бюджетний варіант – Meizu HD50 за 50 баксів. Нерозумно було очікувати від цих навушників чогось надприродного, але, зізнаюся чесно, вони мене приємно здивували. Отже, почнемо з комплектації.

Комплектація

Виробник був дуже щедрий, упаковуючи товар, тому крім самих навушників в коробці також лежав знімний кабель, два перехідника і чохол для транспортування. Ну, що тут можна ще сказати. Кейс зроблений з щільного чорного матеріалу, ніяких ниток або сколів. Все виглядає досить стильно і якісно. Я б навіть сказав, що комплектація гідна більш дорогих брендів. Загалом, я задоволений.

Зовнішній вигляд і практичність

Одна з причин, з-за яких я і вирішив взяти ці навушники, – це чудовий дизайн. Чашки, зроблені з міцного металу, стильний складаний обідок, амбушюри з ефектом запам’ятовування – все це виглядає дорого і стильно. Дуже сподобалася якість збірки: ніде нічого не скрипить і не бовтається. Єдине, що викликало деякі сумніви, – матеріал, з якого виконана сама дужка. Мені здається, це пластик або щось схоже на нього. Я звик, що в конструкції дорогих навушників використовуються легкі метали. Можливо, я чіпляюся, але виробник явно намагався заощадити.

Також мені сподобався невеликий пульт управління навушниками. Він добре зроблений і реагує на різні види натискання. Особливо зручно на вулиці, коли не хочеться діставати телефон. Правда, я ще не до кінця розібрався в ньому, т. к. інструкція, на жаль, на китайському. Але це вже дрібниці.

Характеристики та звук

Вид дротові складні навушники/гарнітура
Діапазон відтворення часто від 20 Гц до 20 кГц
Чутливість відтворення 103 ± 3 Дб
Розмір штекера 3.5 мм
Матеріали, використані у виробництві кожзам, метал, пластик
Загальна вага 250 г
Колір чорний/білий

Спочатку я був засмучений сирим звучання цих навушників. Так, вокал відтворювався непогано, без сторонніх шумів і хрипа, але баси при цьому перетворювалися на справжню кашу. Я навіть подумав, що мені попався шлюб або дешева підробка (хоча, куди дешевше?), але потім я зрозумів, у чому полягала моя помилка. На деяких сайтах було сказано, що дана модель вимагає добового прогріву перед використанням. Я знайшов потрібний альбом і циклічно програвав його 24 години, підкручуючи гучність і змінюючи налаштування еквалайзера. І після цього звучання нормалізувався, частоти вирівнялися і перестали збиватися в кашу. В той момент я справді зрадів, що купив саме meizu HD50, адже за таку низьку ціну кращого рішення не знайти.

Через два місяці використання, вони все ще відмінно працюють. Єдине, що мене не влаштовує, – це короткий шнур. Складно підключати до комп’ютерного блоку при такій довжині. Але це не є такою вже серйозною проблемою, адже завжди можна скористатися подовжувачем. Незважаючи на дрібні недоліки, однозначно рекомендую Meizu HD50.

Плюси і мінуси

Позитив:

  • Хороше звучання
  • Доступна ціна
  • Стильний зовнішній вигляд і якісна зборка
  • Щедра комплектація
  • Наявність кейс для транспортування

Негатив:

  • Пластикові дужки
  • Необхідність прогріву
  • Короткий шнур

Де купити

$53.96

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд навушників Meizu EP-31 з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu EP51 з АлиЭкспресс Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників August EP650 з АлиЭкспресс Огляд навушників Rock Zircon Nano з сайту Алиэкспресс Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників Xiaomi Mi Sports з АлиЭкспресс