Компанія xiaomi офіційно стала автовиробником

18

Зовсім недавно редакція gg розповідала вам, що xiaomi купила компанію deepmotion, що спеціалізується на автономному водінні. І ось з боку практично вже беззастережного лідера ринку смартфонів приспіли свіжі новини.

Китайський гігант з виробництва смартфонів xiaomi офіційно зареєстрував свій бізнес з виробництва електромобілів і заявив, що підрозділ вступило в “істотну фазу розвитку”.

Факти

Дочірня компанія називається xiaomi ev, inc. І була створена з раніше оголошеним статутним капіталом в 10 млрд юанів ($1,55 млрд).

У березні компанія зі штаб-квартирою в пекіні оголосила про плани запустити бізнес з виробництва електромобілів і інвестувати 10 мільярдів доларів протягом наступного десятиліття.

Перспективи

В даний час в xiaomi ev працює 300 співробітників, повідомила компанія, а автомобільний бізнес особисто очолює засновник і генеральний директор групи лей цзюнь.

Xiaomi заявила, що її команда з електромобілів “провела величезну кількість досліджень” за останні п’ять місяців. Вона також відвідала галузевих партнерів, “просуваючись вперед у визначенні продукту ev і формуванні команди”.