Як перемістити панель завдань і меню пуск вліво на комп’ютерах з windows 11

18

Однією з функцій, представлених в windows 11, була центральна панель завдань за замовчуванням і кнопка «пуск». Якщо вам не подобається центральне положення і ви віддаєте перевагу бічну панель завдань попередньої версії windows, ви можете зробити те ж саме і в windows 11. З цього посібника ви дізнаєтеся, як перемістити панель завдань і меню «пуск» вліво на комп’ютерах з windows 11.

Переміщаємо панель завдань і меню «пуск» вліво

Деяких з вас може трохи дратувати центральне меню «пуск», якщо ви так довго використовували вирівнювання по сторонах. Якщо вам важко пристосуватися, не потрібно міняти м’язову пам’ять. Вирівнювання легко змінити, виконавши всього кілька простих кроків.

крок 1: на робочому столі клацніть в порожню область і виберіть «персоналізація» , або ж затисніть поєднання клавіш win + i і там перейдіть в «персоналізація».

крок 2: прокрутіть вниз і натисніть на «панель завдань» .

крок 3: натисніть на «поведінка панелі завдань» .

крок 4: опція розкриється, як тільки ви натиснете на неї. У спадному меню поруч із параметром «вирівнювання панелі завдань» виберіть «ліворуч ” .

У windows 10 була можливість переміщати панель завдань вліво, вправо або у верхню частину екрану робочого столу. Схоже, в windows 11 такої можливості немає. Оскільки це все ще рання версія ос, завжди є ймовірність, що ми побачимо цю опцію в майбутньому.