TDS метр Xiaomi або вимірювач жорсткості води

280


Сьогоднішній огляд присвячений черговому хитрого пристрою від компанії Xiaomi, покликаного полегшити життя людей в країнах, що розвиваються. Як вам відомо, від якості води залежить не тільки смак їжі, але і стан здоров’я. Саме для контролю якості води і призначений TDS метр Xiaomi Mi TDS Pen.

Для початку давайте розберемося, що це за штука така хитра TDS метр? Абревіатура TDS розшифровується, як Total Dissolved Solids, тобто загальний вміст розчинених твердих речовин. Деякі називають такий прилад «солемір», адже саме кількість солей вимірює цей пристрій.

Купити TDS метр Xiaomi можна на АлиЭкспресс за цим посиланням:

Купити на Алі


Чим менше показання солеміра, тим краще. Діапазон вимірювання від 0 до 1000 ppm, ну а при показанні понад 1000 (одиниць на мільйон часток) використовувати воду як питну, не можна.
Природне, треба розуміти, що TDS метр Xiaomi це не лабораторний прилад і чекати від нього еталонних показань нерозумно. Також цей прилад не призначений для проведення повного аналізу складу рідини і тому не може дозволити зробити остаточний висновок про її придатність в якості питної.

ТDS-метр виявляє наявність у воді розчинені солі, кислоти і підстави — фактично вимірюється опір. Такі високомолекулярні органічні сполуки як пестициди, гербіциди, вуглеводні і ароматичні вуглеводні не містять іони калію, натрію і гідроксильні групи вони залишаться «без уваги» TDS-метра.

Ну і тепер пару слів про якість виробу, упаковці і вироблених враження.

TDS метр Xiaomi поставляється в невеликій картонній упаковці. До розтину можна подумати, що всередині пір’яна ручка або сигара. Упаковка проста, але в той же час щільна і надійна, тут Xiaomi традиційно вірні собі. Якість самого приладу викликає повагу, збірка без всяких нарікань. На кришці відсіку з батарейками нанесений логотип компанії. З іншого боку пристрою надітий ковпачок, що прикриває вимірювальні контакти. Батарейки в TDS метр Xiaomi вставлені спочатку.


Контакти солеміра зроблені з титану. Також є вбудований датчик термокомпенсації, він дозволяє приладу коректувати показання TDS залежно від темпаратури рідини. Показання виводяться на невеликий монохромний екран. На корпусі тільки одна кнопка для включення і виключення тестера.


Сам процес вимірювання проходить простіше всього. Знімаєте ковпачок з контактів і опускаєте в ємність з рідиною. Практично відразу на екрані з’являються результати аналізу.
Провівши невеликий тест води вдома і в офісі, у мене вийшли такі показники:
— бутильована вода в офісі – від 40 до 80 ppm в залежності від постачальника,
— вода у водопровідному крані в офісній будівлі – 380 ppm,
— вода у водопровідному крані будинку – 210 ppm,
— вода будинку після трьохступеневої фільтр Гейзер – 90 ppm.

Навіщо такий прилад вдома? Можна самому контролювати терміни заміни фільтра і робити це тільки коли дійсно необхідно, а не тому, що подзвонив обслуговуючий спеціаліст або спрацювало нагадування в календарі. Плюс, можна контролювати якість купується бутильованої води і з часом вибрати постачальника з кращим співвідношенням ціна\якість.

Знаю, що багато користувачів шукають інструкцію до Xiaomi TDS metr, але тільки знайти її не так просто. Ви можете завантажити інструкцію з нашого сайту абсолютно безкоштовно. Єдине, для зняття замку з контенту, лайкніть в будь запропонованої соціальної мережі.

Ну і невеликий промо відео від компанії Xiaomi.

Усім спасибі за увагу, сподіваюся був вам корисний.

Де купити

TDS метр Xiaomi

7.69 $

Перевірити ціну

Xiaomi, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Фітнес браслет Xiaomi Mi Band Розумні ваги Xiaomi Mi Scale Підсилювач сигналу Xiaomi Mi WiFi Amplifier Xiaomi Power Bank 10000 mAh Xiaomi Mi Gamepad Чудові навушники Xiaomi Mi Hybrid. Найбільш дешевий навушники в лінійці Xiaomi (Piston Colorful Starter Edition) Новий фітнес браслет з пульсометром Xiaomi Mi Band 1S