Rapoo 6D бездротова оптична миша

272


Моїй старій комп’ютерній мишці напевно вже років п’ять. Вона якась вічна. Працює і працює, тільки міняй батарейки. Мишка у мене Logitech, щось типу M165. Я вже точно і не пам’ятаю яка модель.

Так от, мишка хоч і довгоживуча, але тим не менш давно просилася на спокій. Чи не просилася, а я сам її хотів відправити. Мені не подобається в ній наступні речі:

  • Живиться від двох батарейок і заряд витрачає не економно.
  • Приймач, який вставляється в комп, аж надто великий за своїми розмірами. Весь час боюся його випадково зачепити і обламати.
  • Коліщатко прокрутки занадто голосно клацає. Якщо поруч хтось спить, то може і розбудити.

Загалом вирішив обрати нову хвостату. Хотів бездротову, немаленьку і недорогу. Вибір припав на Rapoo D6. Знайшов продавця на aliexpress з найбільшою кількістю замовлень. Почитав відгуки і замовив.

Купівля мишки

Продавець продає тільки в синьому кольорі, але я попросив відправити червону, якщо є така можливість. На мій подив він відправив.

Летіла мишка в простому пакеті, загорнута пупыркой. Трек номера не було. Долетіла нормально, не постраждала.

На сторінці продавця написано, що миша живиться від двох пальчиків батарейок. За фактом від одного. Це виявилося приємною несподіванкою.

Мої відчуття від використання Rapoo D6

Мишка не маленька і не велика. Саме така, як я і хотів. У руці лежить зручно, я б навіть сказав набагато зручніше своєї попередниці. Завдяки своїй «неправильною» формою зручно користуватися бічними кнопками.

Колесо прокручується тихо, не клацає. Якщо на нього натиснути, то спрацьовує, як ліва кнопка. Основні кнопки натискаються приємно і теж без звукового кліка.

Мені дуже подобається користуватися бічними кнопками. Зручно в браузері переміщатися на попередню і наступну сторінку. До цього доводилося встановлювати софт Gestures для хрому. Тепер зніс його нафіг. Кнопками виходить швидше.

Зверху на Rapoo D6 є ще одна кнопка, на ній написано DPI. По ідеї змінює чутливість оптичного сенсора. Я їй не користуюся і різниці від зміни режиму не бачу.

Ось така недорога мишка. Мені сподобалася, косяків і недоліків поки не виявив. Зрозуміло, що висновки про живучість робити ще рано, але у відгуках начебто ніхто не скаржиться.

Спасибі за увагу, всім вдалих покупок!

Де купити

безпровідна мишка Rapoo D6

3.48 $

Перевірити ціну

Logitech, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Миша Xiaomi Mi Mouse 2 Logitech Presenter R400 — бездротова лазерна указка (презентер) Бездротова гарнітура Xiaomi Bluetooth Hands-free. Огляд. Огляд бездротової миші MEMTEQ M3s з АлиЭкспресс Огляд бездротової миші UHURU Rechargeable Bluetooth 3.0 Непогана копія джойстика DualShok 3 для PS3 Кошик для іграшок Масажер для спини