Потужний неодимовий магніт 50×30

414


Добрий день, дорогі друзі. Сьогоднішній огляд присвячений дуже специфічного товару. Думаю, ще пару років тому про таких штуках чув добре, якщо один відсоток населення, а сьогодні вже про неодимових магнітах говорять навіть в моєму суцільно «гуманітарному» офісі.

В огляді не буде фотографій і відео того, як магніт спритно зупиняє лічильники води, електроенергії та газу. Він це робить легко і невимушено, вже повірте. Володіючи великою масою і розміром, конкретно цей екземпляр підійде більшості бажаючих «заощадити» на комунальних платежах. Але в будь-якому випадку, перед тим як замовляти, почитайте про свій лічильник і наявність в ньому металевих частин.

Якщо ви купуєте собі неодим конкретно для цих цілей, пам’ятайте, зупиняти лічильники магнітами протизаконно і я вас до цього зовсім не закликаю. Швидше навіть навпаки. Неодимовий магніт для лічильника — це короткий шлях до адміністративної відповідальності. Має розмір 50 на 30 мм і він настільки потужний, що може зашкодити вам пальці, якщо ви будете неправильно його тримати. І не дай бог опинитися вашій руці між двома такими магнітами…

Насправді, сфера застосування магнітів дуже широка:

  • магніти для баночок зі спеціями (для кріплення на холодильник)
  • магнітна терапія
  • пошук шпильок, голок, гвинтиків і т. д.
  • тримач для ключів
  • для створення DIY генераторів
  • кріплення для чого завгодно до корпусу автомобіля або мотоцикла
  • кріплення для інструменту в гаражі

Як бачите, можливості використання обмежені тільки вашою фантазією.

Слід пам’ятати, що неодимові магніти дуже крихкі і не витримують великих перепадів температур. Від падіння чи різкого зіткнення з іншим металом металом, можуть тріснути або розколотися.

Спасибі за увагу!

Де купити

неодимовий магніт

32.99 $

Перевірити ціну
Сувеніри, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Outkilet K4000 Pro — потужний і ударостійкий Огляд тримача телефону Cafele Mobile Car Phone Holder Тане кавова чашка Мисливські сірники з Китаю Відмінний зелений чай Лунцзін Bean boozled цукерки зі смаком підгузника Якісні бездротові навушники Bluedio HT Набір алмазної вишивки