Підсилювач сигналу Xiaomi Mi WiFi Amplifier

333


Пропоную вашій увазі огляд ще одного мережевого рішення від компанії Xiaomi. В цей раз ми поговоримо про підсилювачі сигналу Xiaomi Mi WiFi Amplifier.

Незважаючи на те, що виробник позиціонує пристрій для роботи з маршрутизатором свого ж виробництва, насправді підсилювача все одно, сигнал якого роутера посилювати. Тобто Xiaomi Mi WiFi Amplifier підтримує будь-які маршрутизатори, що працюють на частоті 2,4 ГГц.

Підсилювач приходить в простому пластиковому пакеті. Передня поверхня прозора і відразу видно всі пристрій повністю. На задній поверхні надрукована інструкція по використанню. Правда на незнайомих ієрогліфах 🙂 Хочу вас заспокоїти, це не страшно. Умільці з 4pda вже давно в усьому розібралися, перевели і поліпшили. Про це трохи пізніше.

Xiaomi Mi WiFi Amplifier являє собою велику білу флешку з портом USB на одному з кінців. Ну або може не флешку, а 3G модем… Кому як більше подобається.

Габарити: довжина — 12 см, ширина — 3 см Кут нахилу 180 градусів. Вага близько 50 грам. Струм споживає близько 2 вт.

Однією стороною пристрій треба увіткнути в джерело живлення і на цьому роботи по розміщенню можна вважати закінченими. Єдине треба пам’ятати, що:

  • пристрій не повинно заважати проходу, так як рано чи пізно хтось зачепить з наслідками.
  • пристрій має бути розташоване в зоні якісного покриття wifi сигналу, а то посилювати нічого буде. Не слід встромляти підсилювач в ноутбук, сідати в дальній кут, де сигналу ніколи не було, а потім скаржитися, що підсунули чергове барахло.

Отже, на корпусі підсилювача є один діод (для індикації режиму роботи) і одна прихована кнопочка (reset). Порт USB закритий ковпачком.

Після підключення підсилювача до живлення, загоряється діод. Поки мережа не підхоплена, горить жовтим кольором. Після налаштування загоряється блакитний.

Тепер, давайте розберемося з налаштуванням. Якщо у вас вдома стоїть оригінальний роутер Сяоми, проблем не виникне. Вставили в гніздо USB і просто почекали кілька хвилин. Підсилювач підхопить налаштування автоматом. Після того, як діод змінить колір з жовтого на синій, можна витягати і користуватися. Досить просто увіткнути в джерело живлення, наприклад, зарядний від мобільного.

Ну, а якщо у вас будь-який інший маршрутизатор, то і діяти доведеться трохи по іншому. Але теж нічого складного.

Пропоную вашій увазі покрокову інструкцію з налаштування підсилювача сигналу Xiaomi Mi WiFi Amplifier, а також програму Xiaomi MiHome для вашого смартфона. Для перегляду і скачування контенту, будь ласка, лайкніть нас в будь запропонованої соцмережі. Заздалегідь дякую, це дуже важливо для ShopReview.by

Всім дякую за увагу! Вдалих покупок!

Де купити

Підсилювач сигналу Xiaomi

8.06 $

Перевірити ціну
Xiaomi, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Xiaomi WiFi Radio Міні роутер Xiaomi Mini USB Portable Wi-Fi Гаджети Xiaomi для розумного будинку Розумні ваги Xiaomi Mi Scale Xiaomi Mi Gamepad Xiaomi MI Mini Speaker TDS метр Xiaomi або вимірювач жорсткості води Фітнес браслет Xiaomi Mi Band