Огляд зарядного пристрою Fonken Quick Charge 3.0 з АлиЭкспресс

284


Кожна людина рано чи пізно стикається з проблемою повільної зарядки акумулятора мобільного. Мало того що батарея швидко розряджається, так ще й у розетки доводиться по півдня проводити. Але ж це обурливо! Як же тоді розподілити свій час, якщо велика його частина йде на зарядку телефону? Ну, це я, звичайно, перебільшую, але проблема все одно існує і з нею треба боротися. Саме в цій нелегкій справі нам обіцяють допомогти виробники зарядного пристрою Fonken Quick Charge 3.0, з сайту АлиЭкспресс.

Почалося все з того, що мій новенький смартфон дуже довго заряджався, і я зважився на покупку швидкої зарядки. Звичайно, витрачати багато грошей на неї не хотілося (та я й не міг, студент ж) – довелося шукати що-небудь подешевше на китайських сайтах. На щастя, підходяще пристрій знайшлося швидко – я просто вибрав найпопулярніший зі всього представленого і не прогадав. Fonken Quick Charge 3.0 дійсно працює.

Комплектація і зовнішній вигляд пристрою

Зарядка прийшла до мене через два тижні після замовлення, що для китайського магазину досить швидко. Все було упаковано дуже добре, в кількох пакетах з паралоном і скотчем. Крім самого пристрою, в невеликій коробці лежала інструкція і перехідник під європейські розетки. Ну, що ще можна сказати про цю зарядці. Зроблено все якісно, ніяких сколів чи тріщин. Зовнішній вид стандартний, на бічних гранях розташовані основні характеристики і логотип Fonken. Порадувало наявність перехідника, т. к. я боявся, що доведеться купувати його самому. Ось, власне, і все.

Технічні характеристики зарядного пристрою

Творці компанії Qualcomm стверджують, що даний пристрій збільшує швидкість зарядки смартфона в 4 рази. Це, за моїми підрахунками, приблизно 80% за 35 хвилин. У попередніх версіях цифри були не настільки вселяють: Fonken 1.0 заряджала на 30% за той же відрізок часу, Fonken 2.0 – на 42%. У мене відразу ж виникло питання – чи не буде телефон після такої зарядки в два рази швидше сідати? І псується батарея взагалі? Щодо другого я не впевнений, але батарея дійсно тримає заряд. Я протримав смартфон всього 40 хвилин, а він після цього стандартно пропрацював до вечора.

На упаковці зазначено, що в пристрої використана технологія Intelligent Negotiation for Optimum Voltage, яка дозволяє смартфону регулювати необхідну напругу заряду. Я це теж перевірив. Напруга коливається приблизно від 3,6 до 20 Ст. Найменший крок заряду – 0,2 Ст. Це означає, що в один прекрасний день ваш телефон не згорить і не почне розряджатися через 2 години використання. Принаймні, так стверджують виробники на своєму офіційному сайті. Ну, а тепер розберемо все докладніше.

Ємність сучасних литийионных акумуляторів коливається від 2000мАч до 4000мАч. Мінімальна потужність таких батарей 3 — 3,7 (коли вони повністю розряджені), а максимальна – 4,2 (при повному заряді). Зазвичай процес зарядки складається з двох основних етапів: спочатку висока напруга, а потім дозарядка на малій кількості струму. Принцип роботи швидких зарядних пристроїв полягає в тому, щоб пустити максимально можлива напруга на першому етапі. Але при всьому цьому смартфон повинен вміти приймати цей заряд. Тому Fonken Quick Charge 3.0 підходить тільки для тих телефонів, де є підтримка швидкої підзарядки.

Особисті враження від використання пристрою

Для мене Fonken Quick Charge 3.0 стала своєрідним відкриттям. Я купив її на АлиЭкспрессе всього за 15$ і зовсім не шкодую, адже зекономлений час – безцінне. Я навіть на навчання перестав спізнюватися (або немає). У будь-якому випадку зарядка у Qualcomm вийшла відмінна, причепитися практично ні до чого.

Переваги і недоліки зарядного пристрою Fonken Quick Charge 3

Позитив:

  • Невелика вага
  • Зроблена з якісних матеріалів
  • В комплекті є перехідник під європейські розетки
  • Швидка доставка (всього два тижні)
  • Відмінно справляється зі своїми обов’язками

Негатив:

  • Відсутність юсб-шнур в комплекті.

Де купити

$7.27

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд портативного зарядного пристрою Vinsic Terminator P3 з АлиЭкспресс Відмінний функціонал зарядного пристрою Liitokala Lii-100 Огляд мультиметра DT-838 з АлиЭкспресс Бездротові навушники QCY QY19 — огляд товару з АлиЭкспресс Огляд ТБ-боксу Scishion V88 з АлиЭкспресс Огляд навушників QCY QY8 з АлиЭкспресс Огляд колонки SARDINE SDY-019 з АлиЭкспресс Огляд відеореєстратора ZEEPIN GT300 з АлиЭкспресс