Огляд тіней для повік ZOEVA GOLDEN ROSE з АлиЭкспресс

288


У нас в місті дуже дорога косметика. Особливо якщо враховувати той факт, що продавці часто закуповують її на китайських сайтах, а потім продають втридорога. Тому я вважаю за краще замовляти косметику на АлиЭкспресс, щоб не переплачувати за один і той же товар. Сьогодні я розповім вам про нову палетці тіней від компанії ZOEVA. Часто купую кошти саме у цього бренду, оскільки він досить популярний на АлиЭкспресс. Отже, палетка називається ZOEVA GOLDEN ROSE і коштує порівняно небагато. Я замовляла її два місяці тому, тому можу скласти об’єктивний відгук про якість. До речі, про доставку. Вона зайняла близько двох тижнів, без урахування часу відправлення замовлення. Тіні прийшли цілі і не розсипалися по дорозі. В подарунок продавець поклав невелику пензлик, якою я користуюся набагато частіше, ніж самої палеткою. Не скажу, що тіні погані, але пензлик явно сподобалася мені більше. Отже, давайте розглянемо тіні ZOEVA GOLDEN ROSE трохи докладніше. Чим вони мені сподобалися, і чому я так багато говорила про пензлику?

Комплектація і зовнішній вигляд

Незважаючи на те, що тіні прийшли в цілості й схоронності, упаковка була просто жахлива. Я не здивована, що в більшості негативних відгуків говорилося про те, що палетка прийшла зламаною. Мабуть, у Китаї не дуже знайомі з принципами нашої пошти. Все, що погано упаковано, до власників приїжджає в жахливому стані. Не знаю, з чим це пов’язано, але факт залишається фактом. Мені пощастило вибрати платну кур’єрську доставку, інакше тіні точно розсипалися б. Загалом, я абсолютно не задоволена упаковкою, якщо тонкий шар пухирчатою плівки можна так називати. Продавець міг би додати поролону або кілька додаткових пакетів. Я б з задоволенням доплатила за це, лише б була впевненість, що гроші не пропадуть дарма.

Пігментація і враження від використання ZOEVA GOLDEN ROSE

Я брала самі натуральні відтінки для денного макіяжу. Тіні виявилися дуже яскравими і м’якими, але, незважаючи на це, растушевывались вони погано (основу під тіні я наносила, але краще від цього не стало). В цілому палетка вийшла непогана. У ній є і матові натуральні відтінки і блискучі яскраві кольори на вечір. Сподобався перший ряд і світлий тілесний відтінок. Тіні відмінно тримаються і не осипається на протязі всього дня. Вони легко змиваються, не тільки мицелярной, але і звичайною водою. Звичайно, хотілося б побільше самого продукту, адже кожного кольору там буквально на пару раз, але за таку ціну цілком зійде. А тепер поговоримо трохи про пензлику, яку продавець поклав мені в подарунок.

Вона досить невелика, чорна, спеціально для тіней. На жаль, місця в палетці для цієї кисті не передбачено, а шкода. Вона дуже зручна, м’яка, не облазить і відмінно розтушовує. Мені навіть здається, що це справжня шерсть. Підпалювати поки що не намагалася, т. к. дуже боюся зіпсувати пензлик, але коли вона зламається, обов’язково перевірю. Ніколи ще так не раділа звичайної пензлику, але, повірте, вона того варта. Щоб підвести підсумки огляду, розповім вам про переваги і недоліки моєї покупки.

Переваги і недоліки палетки ZOEVA GOLDEN ROSE

Почнемо, мабуть, з недоліків, тому що вони більш очевидні, ніж гідності. По-перше, жахлива упаковка. Можливо, це тільки у даного продавця, але все одно будьте обережні. По-друге, низька пігментація. Тіні лягають на повіки дуже тонким напівпрозорим шаром. Це не дуже добре, враховуючи кількість тіней в палетці. Якщо кожен раз наносити на шкіру кілька шарів, то тіні швидко закінчаться. А тепер про переваги, які теж є. Мені сподобалося, що тіні м’які і легко наносяться, але вони дуже погано розтушовуються. Також перевагою ZOEVA GOLDEN ROSE можна назвати різноманітність відтінків. Це дозволяє робити не тільки денне, але і вечірній макіяж. В цілому я рада, що купила ZOEVA GOLDEN ROSE, але якість могла б бути і трохи краще – все-таки досить відомий бренд.

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд фітнес-браслета Makibes ID107 з АлиЭкспресс Огляд інфрачервоного термометра OUTEST GM320 з АлиЭкспресс Огляд бездротової миші MEMTEQ M3s з АлиЭкспресс Огляд радіокерованого машини wltoys 12428 з АлиЭкспресс Огляд риболовного шнура Seaknight Triposeidon з АлиЭкспресс Огляд колонки SARDINE SDY-019 з АлиЭкспресс Огляд підлогових ваг Yunmai Mini з АлиЭкспресс Огляд штатива Zomei Q111 з АлиЭкспресс