Огляд спиннер Spinner Fidget з АлиЭкспресс

296


Цей огляд я присвячую однією з найбільш марних своїх покупок — спиннеру з АлиЭкспресса. Ця іграшка стала популярна ще рік тому, коли один з популярних блогерів зробив на неї огляд на своєму YouTube-каналі. Зізнаюся чесно, я теж загорівся купівлею, коли побачив його у свого знайомого. Цікава річ, нехай і, як я вже говорив раніше, абсолютно даремна. Але іноді потрібно робити безглузді покупки, хоча б тому, що це приносить скороминущу радість.

Я довго переглядав запропоновані варіанти на АлиЭкспрессе, тому що там завжди дешевше, ніж на офіційних сайтах. Я не хотів купувати професійний спиннер, тому що це мені не потрібно. Я взагалі не розумію людей, які витрачають величезні гроші на різні антистреси і так далі. Рано чи пізно ці іграшки набридають і відправляються в сміттєвий бак, так навіщо це? Але зараз не про це. Я зупинив свій вибір на спиннере з назвою Spinner Fidget, тому що на нього було найбільше відгуків. Чесно кажучи, я й не гнався особливо за якістю. Мені просто хотілося швидкої, але безкоштовної доставки. На жаль, моє бажання не збулося. Спиннер тривав більше місяця, при тому, що інші посилки з АлиЭкспресса, замовлені в той же відрізок часу, прийшли в два рази швидше. Але я не звинувачую в цьому продавця, т. к. він все відправив досить швидко. І на всі мої запитання відповідав швидко і чітко. Отже, товар у мене в руках, і я можу вам розповісти про нього докладніше.

Комплектація і зовнішній вигляд

Упакований спиннер був відмінно. Його замотали у кілька шарів пухирчатою плівки всередині упаковки, а також у кілька шарів зовні. Я думаю, з такою упаковкою він би міг пережити атомну війну, але, на жаль, не Пошту Росії. Спиннер прийшов розкритим. Сама іграшка не постраждала, хоча пакет надорван. Про комплектації говорити складно, тому що її немає. Крім спиннер, в пакеті лежала тільки маленька записка від продавця з проханням поставити п’ять зірок на сайті. Втім, я нічого більшого і не очікував, тому не здивований. Тепер трохи про зовнішньому вигляді.

Якщо ви коли-небудь бачили спінер, то знаєте, що вони нічим особливо не відрізняються зовні. Звичайний чорний пластиковий корпус, три «пелюстки» з підшипниками і серцевина, в якій теж є підшипник. Загалом, нічого цікавого і незвичайного. Типовий спиннер з АлиЭкспресса.

Враження від використання

Спиннер мені сподобався. Він повністю виправдав очікування, які, як ви знаєте, були досить заниженими. Крутиться біля 1,5-2 хвилин, в залежності від того, яку силу ви прикладаєте. Я чув, що на Алиэкспресс є й інші спінер, які крутяться набагато довше, але і стоять при цьому дорожче, так що я не засмучений. Іграшка дуже розслабляє. У якомусь роді це допомагає вбити час і впоратися з напругою.

Переваги і недоліки

Я не особливо розбираюся в спиннерах, тому не можу об’єктивно судити про переваги та недоліки. Spinner Fidget мені сподобався, і я не шкодую, що купив його. Єдине, що залишило негативні враження — доставка. Ну і непогано було б краще змастити підшипники. Можливо, це вина довгої доставки, а не самого продавця. В цілому я залишився задоволений, так що із задоволенням можу рекомендувати купити Spinner Fidget.

Де купити

$2.09

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд іграшки для розслаблення Fidget Cube Огляд ігрової приставки Data Frog з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників Xiaomi Mi Sports з АлиЭкспресс Огляд ТБ боксу X96 з АлиЭкспресс Огляд штатива Zomei Q111 з АлиЭкспресс Огляд плеєра XDUOO X3 з АлиЭкспресс Огляд радіокерованого машини wltoys 12428 з АлиЭкспресс Огляд бездротової гарнітури Mpow MBH6 Cheetah з АлиЭкспресс