Огляд риболовного шнура Seaknight Triposeidon з АлиЭкспресс

289


У даному огляді я розповім вам про бюджетну плетенке з сайту АлиЭкспресс. Кожен місяць ми з друзями виїжджаємо за місто, щоб відпочити на природі і половити рибу. Це вже стало певною традицією, яка заряджає нас енергією весь наступний робочий час. Природно, хочеться виділитися перед усіма, наловити більше риби, але це виходить далеко не завжди. Щоб улову було багато, необхідно мати терпіння і хороші снасті. І якщо перше у мене завжди в достатку, то на друге потрібні гроші (в кризу їх багато не буває). Загалом, місяць тому я вирішив схитрувати, якщо це можна так назвати, і замовити собі рибальський шнур Seaknight Triposeidon з сайту АлиЭкспресс. Не пам’ятаю, чим саме він мене привабив, але я довго сумнівався. Все-таки магазин китайський і ніколи не знаєш, що тобі прийде і якої якості буде ця річ. Але, незважаючи на сумніви, шнур перевершив всі мої очікування.

Доставка і зовнішній вигляд

Продавець мені дуже сподобався. Шнур був відправлений через кілька годин після оформлення замовлення. І прийшов він досить швидко — за 14-15 днів. Це стало для мене несподіванкою, т. к. часто чув негативні відгуки про доставку з цього сайту. У будь-якому випадку я дуже задоволений. Комплектація стандартна — котушка з шнуром у фірмовій коробочці. Я замовив собі 300 метрів, щоб у майбутньому не довелося купувати. Сама плетінка зеленого кольору, але на сайті є і інші. Чомусь мені здається, що у воді вона злиняє і втратить свій відтінок, але це ми потім перевіримо. Сама котушка була загорнута ще і додатковий шар плівки. Шанс, що вона зламається в дорозі — мінімальний, тому я заздалегідь ставлю продавцю плюсик за упаковку. Подивимося, чи довго протримається шнур.

Досвід використання

Рибальський шнур Seaknight Triposeidon побував зі мною на чотирьох рибалках. Єдиний явний недолік, який я помітив, плетінка дуже сильно втрачає свій колір. Загалом-то, я цього чекав, адже китайський виробник і ціна набагато менше фірмової. На продуктивність це не впливає, тому що неважливо. Якщо порівнювати з фірмовими плетінками, Seaknight Triposeidon по міцності не відстає. Ми перевіряли з 5 кілограмовою гирею, і цей тест він пройшов. Що стосується закиду, то тут теж все чудово. Ніяких відмінностей від фірмових плетінок виявлено не було. Ще мене порадувало, що шнур практично не плутається. Можливо, це спеціальне покриття або унікальний метод плетіння, але факт залишається фактом. Товщина у нього трохи більше, ніж у всіх шнурів, якими я користувався раніше. Але це теж ніяк не впливає на процес лову риби. Так і недоліком товщину назвати складно, адже її теж можна індивідуально підібрати на сайті. Рибалок через 10-15 знову перевірю міцність шнура, щоб вирішити напевно, буду я його ще замовляти чи ні. Поки що відчуття двоякі, але скоріше позитивні, ніж негативні. Сподіваюся, нічого не змінить мою думку в майбутньому.

Переваги і недоліки шнура Seaknight Triposeidon

Настав час підбивати підсумки огляду. Відразу скажу, що за свою ціну Seaknight Triposeidon — просто чудовий шнур. Я купував його всього за 6 доларів, і це майже в три рази дешевше, ніж коштують фірмові плетінки в магазинах. Що стосується недоліків, то їх досить мало. Шнур швидко втрачає свій колір у воді. Варто тільки один раз закинути вудку, і відтінок стає тьмяніше на кілька тонів. Звичайно, плетінка від цього гірше не стає, але все одно прикро, адже яскраві кольори краще видно. Ще один недолік, якщо можна його взагалі зарахувати до недоліків — велика товщина. З одного боку, це погано, але з іншого — товстий шнур набагато міцніше звичайного. Тут вже вам вирішувати. З переваг можна відзначити швидку доставку, приємну ціну, непогану міцність і зручність використання. Шнур дійсно дуже рідко плутається і за час риболовлі він жодного разу не перервався. Однозначно рекомендую вам його придбати, якщо любите якісні снасті.

Де купити

$5.67

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників Xiaomi Mi Sports з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu HD50 з АлиЭкспресс Огляд ножа-кредитки cardsharp з сайту АлиЭкспресс Огляд намети Naturehike CloudUp2 з АлиЭкспресс Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд фітнес-браслета Makibes ID107 з АлиЭкспресс Огляд підсилювача FX AUDIO DAC-X6 з АлиЭкспресс