Огляд проектора Everycom X7 з сайту Алиэкспресс

269


Сьогодні я вперше розповім вам про свою невдалу покупку з сайту АлиЭкспресс. Почну, мабуть, з того, як довго я наважувався придбати що-небудь з цього сайту. Я дійсно дуже сумнівався, все-таки повна передоплата встановлена і ніякої гарантії, що вам прийде саме той товар, який ви чекали. Але, незважаючи на застереження мого внутрішнього голосу, я все-таки вирішив ризикнути. І дуже даремно. Відразу обмовлюся, що ніяких претензій до продавця я не маю. Він дійсно чесний, завжди мені відписував і повідомляв місцезнаходження посилки. В одному з повідомлень він навіть радив подивитися інший проектор, який був трохи дорожче, але якісніше того, що я захотів. Ох, треба було мені тоді прислухатися до його слів. Не мучився б тепер з перекодуванням форматів на Everycom X7. Але про все по порядку. Проектор прийшов до мене через два тижні після замовлення. Дуже швидка доставка для китайського сайту. За це теж величезний респект продавцю.

Комплектація і зовнішній вигляд

У коробці з логотипом компанії, крім самого проектора, лежала ще та інструкція для користувача. Ніяких додаткових шнурів або кабелів я не знайшов, хоча вони повинні були бути. Напевно, продавець вирішив зекономити та знизити ціну за рахунок кабелів. Зовнішній вид проектора нормальний. Всі чіпи відмінно спаяні, все зроблено якісно і тримається добре. Я навіть трохи здивувався, що для такої ціни може бути таке якість. Але не тут-то було. Як тільки я включив проектор і випробував його в дії, мені відразу довелося відкривати спір з продавцем.

Функціональність і досвід користування проектором

Найперша проблема, яка кинулася мені в очі, — баг з динамічними сценами у відео. Я думав, що це можна виправити, якщо банально перепрошити пристрій, і виявився прав. Ось тільки після перепрошивки у проектора з’явилася нова проблема. Не буду заглиблюватися і говорити з цього приводу. Загалом, всі баги я виправив і сподівався отримати хороший апарат, але знову ж таки не тут-то було. Виявилося, що даний проектор не підтримує АС3. Тут, звичайно, я помилився, не помітивши в описі до пристрою, але все одно прикро. Кожен фільм доводиться перекодувати з допомогою конвертера і це страшенно дратує. Ще один недолік — гучний шум при роботі. Він іноді дуже заважає дивитися фільми. Думаю, якщо замінити вентилятор, цю проблему можна легко виправити. Ще мені не сподобався той факт, що для даного проектора необхідна непроглядна темрява. Якщо включити світло, то картинка миттю вицвітає і стає непривабливою і розмитою.

Тепер поговоримо про переваги, яких не так вже й багато, але вони все-таки є. По-перше, це тб-тюнер. Він не підтримує цифрові канали і працює тільки з приставкою, але це все одно дуже гарне доповнення за свою ціну. По-друге, яскрава картинка. Здавалося б, дозволу 600х800 замало, але картинка від цього не страждає. Вона навіть краще, ніж у більш дорогих моделей з бюджетної лінійки. Звичайно, додому такий проектор немає ніякого бажання ставити, але для дачі або заміського будинку він цілком зійде.

Підіб’ємо підсумки

В цілому, проектор Everycom X7 не такий вже поганий варіант за свою ціну. Нагадаю, що купував його всього за 80$, і це чи не найнижча вартість на всьому Алиэкспрессе. Якщо змиритися з відсутністю підтримки формату АС3, з кривою прошивкою і гучним вентилятором, то можна брати. Але краще зберіть суму побільше і замовте якісний проектор, щоб потім не мучитися з усіма цими проблемами. Буквально на кілька тисяч більше коштує хороший апарат на тому ж АлиЭкспрессе. Я не став би рекомендувати вам Everycom X7, тому що він досить сирий.

Де купити

$77.40

Перевірити ціну


Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд проектора BYINTEK BT140 з АлиЭкспресс Огляд рідкокристалічного проектора YG310 з АлиЭкспресс Огляд проектора AUN AM01P Огляд навушників Rock Zircon Nano з сайту Алиэкспресс Огляд народного LED проектора GM60A Огляд ножа-кредитки cardsharp з сайту АлиЭкспресс Огляд підсилювача FX AUDIO DAC-X6 з АлиЭкспресс Огляд відеореєстратора Podofo A1 з АлиЭкспресс