Огляд популярних навушників KZ-ED2 з АлиЭкспресс

272


Останнім часом я дуже часто купую речі з китайських сайтів. Це набагато вигідніше, ніж брати їх в місцевих магазинах або бутиках. Звичайно, іноді якість залишає бажати кращого, але таке буває рідко. Все-таки ризик того вартий. Єдине, що я завжди боялася замовляти через інтернет — техніка та аксесуари до неї. Ніколи не знаєш, що очікувати від нашої пошти і дійде твій товар взагалі. Нещодавно я побачила на АлиЭкспресс навушники і вирішила їх замовити, незважаючи на свій страх. Навушники KZ-ED2 коштували дешево й мали багато позитивних відгуків. Вони прийшли до мене через три тижні після замовлення. У даному огляді я розповім вам про їх переваги та недоліки, а також поділюся своїми враженнями про цю модель в цілому.

Комплектація і зовнішній вигляд

Навушники прийшли до мене в жовто-сірої коробочці нового зразка. У більшості відгуків упаковка була інша, тому я подумала, що це новий дизайн. Комплект поставки виявився мінімальним — самі навушники і дві пари вакуумних вкладишів. Втім, я не здивована, виробник адже китайський, та й бюджетна модель.

Зовнішній вигляд викликає тільки позитивні емоції, візуально і тактильно. Якість збірки теж на вищому рівні, без жодних скрипів і отваливающихся деталей. Прозорий провід, крізь нього майорять різнокольорові жилки. Він відмінно тримається, не запам’ятовує форму і не плутається, як у більшості бюджетних моделей. Штекер теж виконаний якісно. Він має вигин, завдяки якому провід не прогинається і не відходить. Загалом, зроблено все на вищому рівні. Навіть несподівано, що такі недорогі навушники настільки якісні.

Що стосується дизайну, то тут все трохи складніше. На навушниках відсутні позначення правої і лівої сторони, і це значно ускладнює використання. За словами виробника, букви L і R позначені кольорами. Але який колір відповідає за правий навушник, а який за лівий? Цього, на жаль, на сайті не зазначено і дуже даремно. Зрозуміло, навіщо дизайнери все це зробили. Напевно, їм хотілося, щоб позначення сторін не виділялися і не псували зовнішній вигляд виробу. Ось тільки рішення для цього вони вибрали неправильне. Більшість виробників просто вдавлюють позначення і не зафарбовують їх кольором, щоб зробити їх непомітними. Звичайно, це складно назвати вагомим недоліком, але все одно прикро.

Ще мені не сподобався велика вага навушників. Коли починаєш слухати музику, він стає дуже відчутним. За це KZ-ED2 ставлю мінус. Але корпус при цьому досить довгий, навушники зручно тримаються у вухах і не випадають.

Звучання навушників KZ-ED2

Звук тут досить якісний. Високі і низькі частоти відтворюються відмінно. Бас дуже чіткий і чистий, без всяких шумів і скрипів. Хотілося б, звичайно, трохи динамічніше і активніше, щоб качало, але і без цього цілком непогано.

Середні частоти теж на висоті. Вони об’ємні, пружні, без всяких просідань. Навушники добре справляються з перенасиченими мелодіями, типу нового альбому Prodigy. Власне, саме за допомогою нього я і тестила KZ-ED2. Більшість навушників не справлялися з перевантаженими піснями, але ці мене дуже порадували.

З високими частотами справа йде трохи складніше. Їх якість знаходиться десь між «відмінно» і «глуховато». Я більше схиляюся до першого варіанту, хоча хотілося б більш об’ємне звучання. Все-таки, якщо відштовхуватися від ціни навушників, то звучання просто ідеальне.

KZ-ED2 відмінно поводяться з дешевими плеєрами і це зовсім не дивно, адже вони для них і створювалися. Якщо говорити коротко, то звучанням я залишилася більше, ніж задоволена. За таку ціну навушники просто ідеальні.

Переваги і недоліки навушників

Як я вже говорила, навушниками я задоволена. Вони, звісно, зірок з неба не хапають, але при своїй невисокій вартості видають гідне звучання. З недоліків можна було б відзначити відсутність позначення сторін і велику вагу моделі. А з переваг — якісну збірку, приємний зовнішній вигляд і гарне звучання. Я купувала KZ-ED2 на АлиЭкспрессе і зовсім не шкодую, що обрала саме їх. За таку низьку ціну аналогів у нас не знайти.

Де купити

$6.60

Перевірити ціну


Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд гібридних навушників Urbanfan з АлиЭкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu EP51 з АлиЭкспресс Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників QCY Q29 з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu HD50 з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu EP-31 з АлиЭкспресс