Огляд підсилювача FX AUDIO DAC-X6 з АлиЭкспресс

301


Пару місяців тому став замислюватися про купівлю підсилювача для своїх навушників. Аж надто скрипучий звук у них був, незважаючи на високу вартість. Що я тільки з ними не робив, намагаючись поліпшити звучання, але нічого, на жаль, не допомагало. Я навіть збирався викинути або передарувати ці навушники якогось товариша, але вчасно натрапив на одну цікаву річ, яка дуже швидко вирішила проблему. Але про все по порядку. Я дуже довго зважувався на купівлю підсилювача, тим більше з сайту АлиЭкспресс. Складно вибрати дорогий товар, не маючи можливості помацати його або перевірити перед покупкою. Вирішальну роль у моєму виборі зіграла саме ціна — 3600 рублів за хороший (судячи з відгуків) ЦАП. Ця сума теж виглядає внушающе, але якщо порівнювати її з середніми цінами на підсилювачі, всі питання миттю відпадають. Загалом, я вирішив замовити FX AUDIO DAC-X6 за 69$, тому що грошей на що-небудь нормальне у мене не було. І зараз я абсолютно не шкодую про свою покупку, хоча проблем з нею було досить багато.

Доставка та зовнішній вигляд підсилювача

Спочатку про сумне. Цей пристрій йшло до мене близько двох місяців, і це без урахування відправлення. Спочатку посилка довго їздила по Китаю, а потім по Росії. Як пізніше з’ясувалося, продавець вказав неправильний індекс, кур’єр тому довго не міг зрозуміти, куди саме потрібно доставити підсилювач. Також була проблема з трек-номером. У програмі було зазначено, що ЦАП вже прибув в моє поштове відділення, але через два тижні після приїзду», я так його і не побачив. Поняття не маю, це проблема пошти або продавця, але обидва ці варіанти мене не влаштовують.

Комплектація теж з неба зірок не вистачає. У коробці лежав тільки сам ЦАП, блок живлення (досить слабенький, можна було б і краще покласти) і, звичайно, стандартний шнур ЮСБ (я б написав, що він найдешевший з усіх існуючих, але це і їжаку зрозуміло). В цілому нічого зайвого.

Зовні апарат виглядає дуже переконливо. Матовий корпус з полірованого алюмінію і посріблена лицьова панель. Кнопки перемикання стандартні, ніяких надмірностей, але цього варто було очікувати за таку невелику ціну. Із приємних особливостей можна відзначити 4 прогумовані ніжки, завдяки яким підсилювач не дряпає поверхні. За таку вартість краще нічого бути не могло.

Функціональність і швидкість підключення

ЦАП має всі стандартні роз’єми для підключення і роботи. Досить просто приєднати його до комп’ютера і насолоджуватися якістю звуку. Немає необхідності ставити драйвера на Вин10 (з вин7 і вин8 трохи складніше, але теж досить швидко все встановлюється). Загалом, одні плюси в підключенні. Тепер поговоримо про звуці.

Відразу обмовлюся, що приголомшливого звучання від даного пристрою чекати немає сенсу. FX AUDIO DAC-X6 — ЦАП початкового рівня і показує посередні результати в роботі зі звуком. Ні, це не означає, що він поганий. Якщо звернути увагу на ціну, то все стане зрозуміло, адже навіть найгірші підсилювач (набагато гірше FX AUDIO DAC-X6) коштують на порядок дорожче. В принципі, звук він покращує і це дійсно помітно, тому що пропадають скрипи, різні шуми і посилюється бас, але особливої глибини при цьому не спостерігається. Хіба що, якщо довго слухати і звикати до звуку. Але я не настільки меломан, тому за глибину поставлю мінус.

В цілому пристрій вийшло непогане і компактне. Приємно усвідомлювати, що гроші викинуті на вітер. Він дійсно працює краще, ніж вбудований звуковий чіп, але це не означає, що всі шуми зникнуть, і з’явиться глибина.

Загальні враження від підсилювача FX AUDIO DAC-X6

Враження від даного підсилювача у мене неоднозначні. З одного боку, можу з упевненістю сказати, що я задоволений, а з іншого… Читаючи відгуки і замовляючи FX AUDIO DAC-X6, я очікував більшого від звуку і роботи. Але, в принципі, свою ціну підсилювач виправдав і навіть трохи більше. Він швидко підключається до ПК, згладжує шуми і неточності моїх навушників. А більшого мені й не треба, тому що я не меломан і до звуку особливо не чіпляюся. Скажу лише те, що доставка мене засмутила, але заради всіх переваг купити FX AUDIO DAC-X6 все-таки варто. Тим більше враховуючи те, що ціну ЦАП виправдовує сповна.

Де купити

$53.68

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд плеєра Shanling M1 з АлиЭкспресс Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд бездротової Bluetooth гарнітури Aniwk з АлиЭкспресс Огляд навушників Rock Zircon Nano з сайту Алиэкспресс Огляд проектора BYINTEK BT140 з АлиЭкспресс Огляд відеореєстратора ZEEPIN GT300 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників August EP650 з АлиЭкспресс