Огляд передавача XPECIAL SW HF59

588


Давно замислювався про покупку спеціального передавача, який дозволив би мені підключати до домашнього кінотеатру будь-які пристрої за допомогою Bluetooth. Загалом-то, схожий передавач у мене вже був, але він швидко згорів. Не знаю, в чому там була справа, так і тепер вже марно про це думати. Цей випадок навчив мене берегти свої гроші і не переплачувати за ті речі, які рано чи пізно зламається. Можливо, це нерозумно, але даний принцип вже не раз рятував мій гаманець від зайвих витрат. У даному огляді я розповім вам про передавачі XPECIAL SW_HF59 з сайту АлиЭкспресс, який я придбав пару тижнів тому. Не скажу, що повністю всім задоволений, але річ варта обговорення. Але перед цим кілька слів про доставку. Товар йшов мені два місяці, я пару разів намагався затівати суперечку з продавцем, але він мене заспокоював, мовляв, зараз свята. Чекати довелося довго, але передавач я все-таки отримав, так що претензії лише до перевізника.

Комплектація і зовнішній вигляд

Пристрій було упаковано добре, у кілька шарів поролону, але воно все одно прийшов в м’ятою коробці. Не знаю, як пошта примудрилася зіпсувати упаковку, але я чомусь не здивований. В комплекті був тільки сам передавач, що не дуже добре. Адже він на акумуляторі, чому не можна покласти зарядний пристрій або кабель? Я б доплатив за це пару доларів, шкода, що виробник це не продумав заздалегідь. Та й збірка теж не особливо якісна, панелі вивалюються занадто легко. Можливо, це шлюб або на зразок того. Антена трохи заїдала на самому початку використання, а потім стала вільно бовтатися в отворі. Це не дуже добре. Виробник явно заощадив на складанні передавача. Добре, що на функціональність це ніяк не вплинуло, інакше я б оформив повернення або відкрив спір з продавцем.

Функціональність передавача XPECIAL SW_HF59

Багато часу у мене пішло на те, щоб розібратися, як же все-таки він працює. Спочатку були проблеми з відображенням пристроїв, але все виявилося досить просто. Я погано розбираюся в техніці, тому довелося віддати передавач племінниці, щоб вона його налаштувала. Порадувало, що навіть зі смартфоном все працює відмінно. Радіус дії теж гарний — до 10 метрів. Ми тестували його через дві стіни, але все працювало чудово. Проблему з блоком для зарядки ми вирішили в той же день, використавши кабель від стороннього пристрою. Там на упаковці вказана споживана потужність, тому підібрати зарядку не так вже й складно. На смартфоні девайс відображається як «SANWU AUDIO». Для його використання потрібні рут-права, які можна знайти і встановити в інтернеті. Основну свою функцію передавач виконує, так що я швидше задоволений покупкою, ніж засмучений. За такі гроші (я купив XPECIAL SW_HF59 за 13 доларів) передавач вище всяких похвал.

Переваги і недоліки передавача

Почнемо, мабуть, з достоїнств. Головним з них є невисока ціна передавача, з-за якої я і зважився на цю покупку. Зрозуміло, що за 13$ ніхто не обіцяє золоті гори. Передавач працює і добре справляється з усіма поставленими завданнями. Що ще потрібно для щастя? Сумісність з будь-якими пристроями і широкий радіус дії.

А тепер поговоримо про недоліки. По-перше, збірка просто жахлива. Мені довелося розбирати передавач і вставляти гумову прокладку, щоб все трималося міцно і не бовталося. Особливо розчарувала антена. По-друге, інструкція не має російської мови. По-третє, дуже довга доставка. Два місяці я чекав, поки пристрій до мене приїде. Навіть незважаючи на це коробка виявилася в непривабливому стані, коли я забирав товар з пошти. Не знаю, хто саме в цьому винен, але факт залишається фактом. Купувати передавач XPECIAL SW_HF59 чи ні, це вже справа ваша. Я б другий раз його замовляти не став, хоча ціна цілком відповідає якості. В даному випадку краще все-таки витратити більше грошей і купити хороший передавач в спеціалізованому магазині.

Де купити

$13.69

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд передавача Zoweetek ZW-420 Огляд відеореєстратора MINI 0805 Огляд бінокля Rolriss 10×25 з АлиЭкспресс Огляд колонки Bluedio BS-3 Огляд рідкокристалічного проектора YG310 з АлиЭкспресс Огляд bluetooth-гарнітури AWEI A920BL з АлиЭкспресс Огляд фотоспалахи Triopo TR-586EX з АлиЭкспресс Огляд бездротового спортивного плеєра Sony Walkman 273