Огляд ножа-кредитки cardsharp з сайту АлиЭкспресс

266


У даній статті ми поговоримо про один з найпопулярніших товарів з сайту АлиЭкспресс. Я люблю всякі сувеніри та цікаві речі, тим більше за хорошу ціну. У мене накопичилося досить багато різних речей, вартість яких не перевищує 2-3$. Більшість з них я купував виключно для розваги, тому зараз вони лежать без діла. Однією з таких непотрібних, але абсолютно чарівних покупок, ніж є-кредитка з сайту АлиЭкспресс. Не пам’ятаю, чому саме вирішив її купити, але радів я тоді дуже сильно. Навіть продавцю 5 зірок поставив за те, що він швидко мені її відправив. Це не зовсім дивно, якщо подумати, адже виглядала кредитка дуже незвично, а 2 долари для мене здавалися справжніми копійками. Ну, зараз це не має значення. Прийшла вона до мене через два тижні після оформлення замовлення. І тепер я можу поділитися з вами своїми враженнями.

Зовнішній вигляд ножа-кредитки

Думаю, що всі з вас знають, як виглядає ніж кредитка. Це звичайна металева пластина, яка трансформується в ніж, якщо вийняти лезо і загнути потрібні кути. Відмінність цієї моделі в тому, що вона повністю зроблена з металу, а не з пластику, як у класичного варіанту. Виглядає все досить стильно. Думаю, на подарунок б відмінно підійшло кому-небудь. Особливо при обмеженому бюджеті.

Що стосується комплектації і упаковки, то її тут просто немає. Ніж прийшов до мене в стандартному алиэкспрессовском пакеті, без будь-яких найменувань. Крім самого ножа, в упаковці лежала невелика картка з посиланням на магазин. Втім, чого ще можна очікувати за 2$? Це просто іграшка або сувенір, нічого більше.

Зроблено все міцно, і теж якісні матеріали. Ніж добре заточений як підстави, так і у самого наконечника. Лезо сумнівної якості, але на дотик приємна. Має матове покриття, на якому не залишаються відбитки пальців або подряпини. Може бути, вони там і є, але їх точно не видно неозброєним оком. Складається ніж кредитка дуже легко і швидко, в руці лежить зручно. Звичайно, кабана нею не вб’єш, але ковбаску в поході порізати можна, якщо іншого нічого немає під рукою. Я іноді беру її з собою на природу на той випадок, якщо хто-небудь забуде ніж. Але вона не дуже мені допомагає, якщо чесно. Лезо дуже маленьке, тому різати щось незручно.

Переваги і недоліки ножа-кредитки

Складно описувати переваги та недоліки речі, яка коштує менше 2$. Я купував собі ніж-кредитку, насамперед, для розваги, ніж для реального застосування в побуті. Можу лише сказати, що зроблена вона дуже якісно і виглядає добре. Виробник явно знає свою справу. Лезо гостре, воно дійсно допомогло б в господарстві, якби мала розмір побільше. Ну а так, це просто іграшка. Якщо вам хочеться піднести кому-небудь недорогий і оригінальний подарунок, ніж кредитка — це саме те, що вам потрібно. Тим більше ціна дозволяє не турбуватися про якість або надійності.

Де купити

$2.04

Перевірити ціну


Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд проектора Everycom X7 з сайту Алиэкспресс Огляд навушників Rock Zircon Nano з сайту Алиэкспресс Огляд намети Naturehike CloudUp2 з АлиЭкспресс Огляд ліхтарика Skilhunt H03 з АлиЭкспресс Огляд протиударних годин Winner GMT886-1 з АлиЭкспресс Огляд риболовного шнура Seaknight Triposeidon з АлиЭкспресс Огляд плеєра Shanling M1 з АлиЭкспресс Огляд портативного зарядного пристрою Vinsic Terminator P3 з АлиЭкспресс