Огляд навушників Rock Zircon Nano з сайту Алиэкспресс

259


Нещодавно у мене зламалися мої улюблені навушники, і я почав подумувати про покупку нової моделі. Навушники Rock Muma прослужили мені вірою і правдою близько двох років, і я вирішив замовити їх молодшого брата — Rock Zircon Nano. Я довго думав, чи варто мені замовляти їх з АлиЭкспресса, тому що минула посилка прийшла до мене через місяць після закінчення захисту покупця. Взагалі, мені здається, останнім часом з доставкою у них все дуже сумно. Скільки не питав, всі скаржаться на довгу пересилку. Але у мене є підозри, що це вина нашої улюбленої Пошти Росії.

Втім, це не має значення. Я все-таки вирішив купити дані навушники саме з АлиЭкспресс, тому що, як не крути, ціни там найдемократичніші і приємні. Після таких цін дивитися на інші магазини взагалі не хочеться. Тут і почалися проблеми. Посилка відстежувалася, і все було чудово до того моменту, поки вона не потрапила в Росію. Після цього вона зникла з усіх радарів і не з’являлася на них близько двох місяців. Як пізніше виявилося, мої навушники загубилися. Продавець виявився розуміє і відразу повернув мені гроші. Мені дуже ніяково зізнаватися, але посилка все-таки прийшла, і гроші я не віддав. Нехай це буде компенсацією за моральну шкоду.

Отже, навушники у мене в руках, і я готовий поділитися з вами своїми враженнями.

Комплектація і зовнішній вигляд

Навушники прийшли до мене в стильній сірої упаковці-блістері. Вона трохи пом’ялася, але це не дивує після всього пережитого. У комплект поставки, крім самих навушників, входить гарантійний талон, інструкція з наявністю англійської мови і дві пари амбушюр (не рахуючи тих, які вже надіті). Комплектація стандартна, нічого сказати не можу. Поки що мені все подобається, тому що мої очікування підтвердилися. Тепер поговоримо трохи про зовнішньому вигляді навушників.

Компанія Rock завжди намагається над дизайном своїх виробів. Останнім часом вони все більше випускають різних чохлів і бамперів для смартфонів, але навушники все одно вище всяких похвал. Корпусу чорні, глянцеві, виконані з кераміки. Шнур якісний, не дубіє на морозі і чудово гнеться. Порадував той факт, що штекер Г-подібний. Такий варіант буде служити довго і не розчарує свого господаря.

Звучання

Тут, звичайно, ситуація трохи гірша. Навушники звучать чудово, видають ідеальні баси і прекрасну гучність. Там, де потрібно качати, вони викладаються на всі 100%. Що ж тут поганого, запитаєте ви? А погано те, що коректно працюють вони тільки з плеєром. З моїм смартфоном (який, між іншим, із сегмента флагманів) навушники, м’якого кажучи, не заспівали. Звук безглуздий, нерозбірливий. Або занадто басіт, або дуже глушить. Загалом, беріть це до уваги, якщо хочете навушники саме для смартфона — вони вам не підійдуть. Хоча, на смак і колір… загалом, як плеерного варіанти — шикарний вибір. Тим більше за таку демократичну ціну. Відзначу й те, що тест не тільки з новомодним Hi-fi апаратом, але і з безіменним китайським. Звук просто бомбезний.

Переваги і недоліки

Rock Zircon Nano мені дуже сподобалися, але навіть у них є свої мінуси. Як я вже говорив, вони некоректно працюють зі смартфонами. Якщо у вас немає плеєра, то купувати Rock Zircon Nano не варто. В іншому — я повністю задоволений і рекомендую їх купити. Компанія Rock, як завжди, виправдала очікування і порадувала чудовим товаром.

Де купити

$12.99

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд проектора Everycom X7 з сайту Алиэкспресс Огляд бездротових навушників August EP650 з АлиЭкспресс Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників Xiaomi Mi Sports з АлиЭкспресс Огляд ножа-кредитки cardsharp з сайту АлиЭкспресс Огляд навушників Fiio EX1 з АлиЭкспресс