Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс

298


Сьогоднішній огляд буде присвячений навушникам нового класу від компанії Avantree. Чесно кажучи, до покупки я не особливо звертав увагу на бездротові навушники, а точніше, на їх звукопередачу. Для мене це питання завжди був закритий і мав всього один вичерпну відповідь — Bluetooth-пристрій не може мати якісний звук хоча б з тієї причини, що будь стиснення сигналу призводить до його викривлення. Звичайно, багато виробників зводять це спотворення до мінімуму, але відмінності все одно помітні неозброєним оком, точніше, вухом. Загалом, я терпіти не міг бездротові навушники і всієї цієї популярності навколо них до тих самих пір, поки не замовив Avantree Audition Pro з сайту АлиЭкспресс.

Відразу скажу, що моя думка досить суб’єктивно, але я намагався оцінювати навушники максимально неупереджено. Хоча, якщо враховувати мою аудиофилию і ненависть до будь-яким Bluetooth-пристроїв, то про що взагалі може йти мова. Отже, навушники дійшли до мене за два тижні після замовлення, і це рекордна доставка для китайського інтернет-магазину. Тепер розберемо дані навушники трохи докладніше.

Комплектація і зовнішній вигляд

Комплектація мене порадувала, т. к. окрім самих навушників, я отримав юсб-кабель для зарядки від комп’ютера і спеціальний провід, з допомогою якого їх можна перетворити на дротові. Все було упаковано в невелику картонну коробку з логотипом компанії і прозорим віконцем з пластику. Виглядає досить стильно і для подарунка цілком зійде. Коробка, до речі, в дорозі не пом’ялася, але за це варто дякувати платну доставку, а не самого продавця.

Зовнішній вигляд навушників мене дуже порадував. Покриття з софт-тач пластику, на якому не залишається відбитків пальців. На самому наголов’я червона лінія — схоже на фішку компанії. На лівій чашці всі основні кнопки управління. До речі, одним з переваг хотілося б назвати ще й вага навушників. Приблизно 180 грам, що порівняно небагато, якщо враховувати функціональність. На вухах навушники практично не відчуваються.

Управління і звук

Завдяки спеціальним модулем, вони легко підключаються до всіх видів пристроїв, незалежно від операційної системи. З моїм андроїдом контачить на «ура» за 2-3 секунди. Саме управління дуже просте, навіть немовля впорався б, тому говорити про нього я нічого не буду. Що стосується звуку, то тут все дуже неоднозначно. Явно простежуються баси, низькі і високі частоти. Звук чистий і навіть в деяких випадках відчутний, але не тягне на ефект «вау». Звичайно, звучання набагато краще, ніж у всіх інших бездротових навушників, що в мене були, але порівнювати їх з дротяними безглуздо. Впевнений середнячок виходить, але більшого очікувати і не варто було. Навушниками я задоволений і з задоволенням буду користуватися ними якщо не заради звуку, то заради зручності точно.

Переваги і недоліки

Складно говорити про недоліки даних навушників, тому що їх просто немає. Єдине, що варто відзначити, — Avantree Audition Pro не дотягують до навушників першого класу. Вони середні за якістю звучання, але дуже зручні у використанні, тому підійдуть для повсякденного використання. Рекомендую купити Avantree Audition Pro і не мучитися з проводами.

Де купити

$79.99

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд навушників Rock Zircon Nano з сайту Алиэкспресс Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд навушників Fiio EX1 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників August EP650 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників Xiaomi Mi Sports з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників QCY Q29 з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu EP51 з АлиЭкспресс