Огляд ліхтарика Skilhunt H03 з АлиЭкспресс

290


Сьогодні ми поговоримо про новий налобном ліхтарику з ТИР-оптикою. Нещодавно ми з дружиною переїхали в заміський будинок і відразу ж зіткнулися з низкою неприємних дрібниць. У приватному секторі, як виявилося, є великі проблеми з освітленням. Мені часто доводиться повертатися додому пізно вночі, і перспектива гуляти по неосвітлених дорогах захвату не викликає. Тому було прийнято рішення купити ліхтарик, та не простий, а з ТИР-оптикою, щоб виконував свою функцію на всі сто відсотків. Ну і хотілося б у майбутньому брати його в різні походи, адже ми любимо активні види відпочинку.

Загалом, я вирішив пошукати якусь цікаву модель на сайті АлиЭкспресс. Переглянувши всі варіанти, відзначив для себе ліхтарик Skilhunt H03 і написав продавцю в надії випросити знижку. Він виявився дуже товариським і добродушним, тому погодився на моє прохання. Доставка ліхтарика зайняла 2 тижні, і це чудовий результат для АлиЭкспресс. Отже, я вже встиг розібратися і протестувати дану модель, тому готовий поділитися своїми враженнями.

Комплектація і зовнішній вигляд

Продавець добре упакував ліхтарик, тому все прийшло цілим і неушкодженим. У комплекті поставки, крім самого Skilhunt H03, було невелике керівництво користувача, кріплення на голову, темляк і кліпса. По комплектації відразу видно, що виробник турбується про своїх клієнтів. Всі кріплення виконані якісно і повністю виправдовують свою ціну. Тримач виготовлений з твердої гуми, досить приємною на дотик. Завдяки їй, ліхтарик щільно прилягає і відмінно тримається. Тепер поговоримо трохи про зовнішньому вигляді самого Skilhunt H03.

Корпус виконаний в чорному кольорі і інших, якщо я не помиляюся, на сайті продавця не надано. Світлодіод, розташований на бічній частині, як і у більшості подібних моделей ліхтариків. Skilhunt H03 практично нічим не відрізняється від своїх старших братів H15 і Н10. Єдине видиме зміна — розмір. У нової моделі він становить всього 100 мм. Звичайно, в теорії це ніяк не повинно було вплинути на зручність експлуатації, але мені особисто здається, що такий розмір сидить набагато краще.

Функціональність і особливості ліхтарика

Почну з того, що ліхтарик має 8 режимів освітлення та 3 екстрених. Усіма з них можна керувати за допомогою однієї кнопки. Без інструкції розібратися зі всіма режимами складно, але я спробую коротенько все пояснити.

Коли ви натискаєте на кнопку включення/виключення, вам відразу стають доступні 4 режиму першої групи (більш яскрава). Перемикання між ними здійснюється за допомогою одиночних натискань на кнопку. Є також менш яскрава група режимів, яку можна активувати двома швидкими натисканнями. На перший погляд це здається зручним, але на практиці відразу виявляються недоліки такої системи управління. Як визначити відмінності між першою та другою групою? Імовірно, одна з них повинна бути яскравіше, ніж інша, і можна просто порівняти режими. Але це як мінімум довго і складно здійснюється на відкритій місцевості. От якби для кожної групи була своя кнопка управління, то вибрати кращий режим не склало б труднощів.

Але це ні в якому разі не робить даний ліхтарик поганим. До будь-якій системі з часом можна звикнути. Так і серед конкурентів за ту ж ціну нам пропонують лише 4 режими освітлення. Світло у ліхтарика, до речі, досить м’який і природний, якщо можна так висловитися. Він не віддає синім або жовтим відтінком, як це буває у більшості моделей, але при цьому не занадто йде в білизну.

Підіб’ємо підсумки

Ліхтарик Skilhunt H03 приємно здивував мене своєю функціональністю. Він має 8 режимів освітлення, в той час як у більшості моделей їх всього 4. Ліхтарик відмінно тримається на голові і чудово почувається під час дощу чи снігу. З мінусів я помітив лише незручну систему управління, але до неї можна звикнути з часом. Загалом, ліхтарик Skilhunt H03 мені сподобався, і я однозначно рекомендую купити його тим, хто любить активний відпочинок або потребує хорошому освітленні.

Де купити

$46.90

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд світлодіодного ліхтарика AloneFire E17 Огляд навушників Meizu EP-31 з АлиЭкспресс Огляд рації Baofeng BF-T3 Огляд смартфона Xiaomi Redmi 4A з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu EP51 з АлиЭкспресс Огляд трансмітера Xiaomi Roidmi 2S АлиЭкспресс Огляд плеєра XDUOO X3 з АлиЭкспресс Огляд ножа-кредитки cardsharp з сайту АлиЭкспресс