Огляд лазерного далекоміра KXL — E40 з АлиЭкспресс

335


У даному огляді я розповім вам про недорогому лазерному далекоміри з сайту АлиЭкспресс. Я кілька років планував ремонт у вітальні і ось, нарешті, здійснилося. Необхідна сума грошей зібрана, і ми з дружиною потихеньку почали закуповуватися будматеріалами. Наймати робітників особливого бажання не виникало, оскільки минулого разу вони дуже сильно накосячили. Не будемо заглиблюватися в минуле, а краще відразу поговоримо про винуватця торжества, а саме, далекоміри KXL — E40.

Його я придбав на сайті АлиЭкспресс спеціально для вимірювання стін. Спочатку я не був упевнений в тому, чи потрібен нам лазерний далекомір, тим більше при наявності рулетки. Але дружина все-таки наполягла на купівлі. Доставка зайняла близько 10 днів до мого міста. Кур’єр віддав посилку особисто в руки, що шалено мене порадувало, т. к. я не люблю стояти в чергах на пошті.

Комплектація і зовнішній вигляд

Продавець попався на подив доброзичливий. Блискавично відреагував на моє прохання упакувати далекомір надійніше. В кінцевому підсумку це не особливо нагоді, адже доставкою займалася не наша дефолтна пошта, а приватна компанія-перевізник, тому все прийшло цілим і неушкодженим. У комплект поставки, крім самого далекоміра, увійшла інструкція з картинками англійською мовою і невеликий ремінець на руку. В цілому перше враження у мене хороший, подивимося, що буде далі.

Зовнішній вид далекоміра не можна назвати стильним або цікавим. В руках звичайний робочий апарат. Чорний матовий корпус з ребристими червоними вставками з боків. Відмінне рішення, з точки зору практичності. Пристрій відмінно лежить в руці, не ковзає і не випадає. На дисплеї наклеєна захисна плівка, яку при бажанні можна зняти або змінити на іншу. Кнопки досить тугі, вони захищені від пилу і вологи. У задній частині корпусу є відсік для батарейок. Він, на жаль, не на гвинтах, а тільки на защіпку. З одного боку, це добре, тому що не доведеться постійно відкручувати кришку. Але з іншого боку, це не практично, бо всередину може потрапити бруд.

Зручність використання і точність вимірювання далекоміра

Розібратися в роботі далекоміра не склало особливих труднощів. На всіх кнопках є спеціальні значки, для розпізнавання яких не потрібно особливих навичок, а тим більше інструкцій. Пристрій може вимірювати відстань у метрах, футах і дюймах, причому робить це досить точно, з мінімальною похибкою 0,2 див. В меню можна вибрати, чи враховуються у вимірах розміри корпусу далекоміра. Думаю, немає сенсу пояснювати, навіщо це потрібно. Пристрій дійсно дуже продумане і дозволяє скорегувати вимірювання аж до кута нахилу лазера відносно лінії горизонту.

Сподобалася функція виміру площі поверхні, а також об’єму приміщення. Це значно
спрощує роботу. Ну і, звичайно, порадував яскравий дисплей, який не тьмяніє навіть на сонці.

Підіб’ємо підсумки

Лазерний далекомір KXL — E40 – це справді потрібна річ, яка спростить життя не тільки досвідченому будівельнику, але і такому ремонтнику-любителю, яким є я. Особливих мінусів я не знайшов. Апарат справляється з усіма поставленими завданнями і навіть більше, тому я з упевненістю рекомендую його купити. Сподіваюся, він прослужить мені довгі роки і допоможе зробити ремонт не тільки у вітальні, але і в інших частинах квартири.

Де купити

$19.37

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд електричної викрутки Wowstick 1F з АлиЭкспресс Огляд мультиметра DT-838 з АлиЭкспресс Огляд бінокля Rolriss 10×25 з АлиЭкспресс Огляд ТБ боксу X96 з АлиЭкспресс Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників August EP650 з АлиЭкспресс Огляд підсилювача FX AUDIO DAC-X6 з АлиЭкспресс Огляд кварцових годин Relogio masculino CURREN з АлиЭкспресс