Огляд колонки SARDINE SDY-019 з АлиЭкспресс

303


Коли я вибирав портативну колонку для відпочинку на природі, бачив, як багато раз хвалили одну колонку за якісний звук. Тому я придбав на АлиЭкспресс Sardine SDY-019.

Посилка йшла близько місяця. Колонка упакована в щільну коробку з поліграфією.

Колонка представлена в п’яти колірних рішеннях: повністю чорна, чорна з червоними вставками, блакитна з зеленими вставками, червона з білими вставками і біла з червоними вставками. Ці варіанти зображені на коробці.

На зворотному боці наведено основні технічні характеристики пристрою та інформація про виробника.

Під кришкою перебувала сама колонка, упакована в поліетиленовий пакет, керівництво користувача на китайською та англійською мовою і ще одна невеличка біла коробка. У ній розмістилися кабель USB – MicroUSB і аудіокабель 3.5 з обох сторін. Довжина кожного 80 див.

Довжина пристрою 240 мм, вага всього 440 р. Корпус зроблений з високоякісної пластмаси з покриттям софттач. Збоку апарат виглядає у вигляді трапеції, тому заміряв висоту тільки попереду – 60 мм, ширина вгорі – 54 мм, внизу – 52 мм. Загальний зовнішній вигляд стильний, непогано виглядає на прікроватной тумбочці.

На верхній площині розташовуються кнопки управління – Bluetooth, FM Radio, Alarm clock, Next\V, Previous\V, Pause\play.

На лицьовій стороні знаходиться невеликий дисплей і динаміки, захищені металевою сіткою. Також за ній захований динамік-сабвуфер. На дні щільно приклеєні прогумовані ніжки і заклеєні захисною оболонкою.

Ззаду розміщуються різні виходи – Line in для підключення до зовнішніх звуковим девайсів, TF card для застосування карт пам’яті, USB порт для зарядки колонки, Turn\off, DC5V Port.

У звичайних портативних колонках присутня кнопка Mode, але в цій моделі вона відсутня. При включенні на дисплеї висвічується «HI». Якщо пристрій вже встановлена флешка або карта, то відразу починає програватися музика, і відображається час, що минув композиції.

Якщо в ній відсутні зовнішні носії, то включається Bluetooth. Колонка легко визначається смартфоном, про що повідомляє неголосне незрозумілі звуки. Стійке сполучення, ловить на відстані 10 метрів без перешкод. З бетонними стінами відстань буде трохи менше.

Якщо під час сполучення на телефон надходить вхідний виклик, то колонка вимовляє номер абонента англійською мовою, потім грає 8-бітна весела мелодія. Щоб відповісти на дзвінок, потрібно натиснути клавішу Play, мікрофон знаходиться між кнопок. Коли я відходив від пристрою, співрозмовник погано мене чув. Але все-таки це не телефон, так що до мікрофона претензій немає. Працює, і це добре.

Від програвання зовнішніх носіїв або через Bluetooth різниці в звуці немає. Але через AUX колонка грає трохи тихіше.

До речі, звук для приміщення дійсно гучний. Є добре прослуховується бас, чисті високі частоти, середина не «виступає на передній план, все збалансовано. Так як я купив Sardine SDY-019 для відпочинку на природі, то і тест її теж там. На галявині звук був гучний, починав приглушаться, коли я відходив приблизно на 10 метрів.

Тут немає можливості введення номера потрібної композиції, тому доводиться шукати потрібну пісню шляхом «перегортання» всіх пісень.

Клавіша FM включає радіо, якщо її довго натискати, то запуститься автопошук станцій. Список не редагується, станції можна перемикати натисканням Play. Якщо цю клавішу довго натискати, то включиться програвання музики з зовнішнього носія.

Кнопки Next\V і Previous\V відповідають за гучність. В режимі годин з допомогою них виставляється час на годиннику і будильник. Трохи збентежила налаштування годинника, так як зайвим натисканням легко збити показники і доводиться все налаштовувати заново. Будильник спрацьовує навіть на вимкненому апараті. Музика грає на середній гучності, є можливість самостійного вибору мелодії.

Для зарядки колонки підходять адаптери на 1-2 А. На екрані зображено індикатор заряду з трьома сегментами, в керівництві сказано, що заряджати рекомендується у відключеному стані. Коли я відключив колонку, екран продовжував показувати заряджається акумулятор. Приблизно через 3 години пристрій було повністю заряджена.

Я включив програвання з флешки і встановив повну гучність. Колонка села після 9 годин роботи.

Колонка зручна в транспортуванні завдяки компактному розміру. На плоских поверхнях тримається рівно, не ковзає через силіконових ніжок.

Апаратом я залишився задоволений. Він успішно пройшов тест в «польових» умовах, відмінно себе зарекомендував, друзі теж оцінили якість звучання. Мені сподобався гучний звук, довгий заряд акумулятора та можливість використання зовнішніх носіїв. Так що якщо ви шукаєте недорогу портативну колонку, то я рекомендую Sardine SDY-019.

Де купити

$35.99

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд портативної колонки Ubit X6U з АлиЭкспресс Огляд портативної колонки Box Square Generation 2 Огляд колонки Bluedio BS-3 Огляд бездротової Bluetooth гарнітури Aniwk з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників QCY Q29 з АлиЭкспресс Огляд навушників Pioneer SE-CL31 з Алиэкспресс Огляд плеєра Shanling M1 з АлиЭкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс