Огляд інфрачервоного термометра OUTEST GM320 з АлиЭкспресс

316


Після народження дитини я почала замислюватися про покупку хорошого термометра. Не можна ж постійно воду у ванній кімнаті ліктем перевіряти! А ще молоко в пляшці (не ліктем, звичайно, але теж незручно). Та і крім цього, є ще безліч побутових занять, де термометр дуже б знадобився. Ось тільки ртутні термометри мене не влаштовували, а електронні в місцевих магазинах коштували дуже дорого. Чоловік, побачивши мої марні спроби придбати щось бюджетне, запропонував замовити з АлиЭкспресса. Ми довго переглядали всілякі варіанти і вирішили зупинитися на моделі OUTEST GM320. Його вартість становила приблизно 600 рублів, а головне — за таку вартість виробник обіцяв повноцінний пірометр. Доставка зайняла два тижні, без урахування часу пересилання. Отже, докладніше про термометрі.

Комплектація і зовнішній вигляд пристрою

Термометр був упакований у кілька шарів пухирчатою плівки і поліетилену. Крім самого пристрою, в коробці лежала інструкція (китайською мовою) і ще кілька папірців, призначення яких я так і не розібралася. Загалом-то, комплектація мене цілком влаштувала. Продавець не став класти нічого зайвого, та й я не думаю, що можна було б ще що-небудь додати в комплект. Це ж термометр, а не дорогою топовий смартфон.

Що стосується зовнішнього вигляду, тут теж нічого примітного. Основна ручка виконана в жовтому кольорі. Є невеликий екранчик, на якому відображається температура в градусах за Цельсієм або Фаренгейтом. І три основні кнопки управління. Пірометр добре лежить в руці, не збирає відбитків пальців на корпусі і не «скрипить». Зовнішній вигляд і якість збірки мене швидше порадувало, що розчарувало, так що за це окреме спасибі виробникові.

Функціональність

Для початку варто було б пояснити, навіщо саме я купувала термометр і чому обрала модель OUTEST GM320. Вимірювати температуру дуже важливо навіть для тих, у кого немає дітей. Я часто використовую термометр в кулінарії, коли потрібно перевірити температуру м’яса або риби. Так набагато простіше, ніж сподіватися на інтуїцію. Також за допомогою термометра можна виміряти тепло в кімнаті. Погодьтеся, правильна температура дозволяє краще засвоювати інформацію. Загалом, застосувань можна знайти безліч.

Спочатку я хотіла іншу модель, яка була трохи дорожче і мала характеристики кращі. Але чоловік мене відмовив, аргументуючи це тим, що більшість з цих характеристик мені не знадобляться і переплачувати за них не варто. Тому ми і вирішили замовити термометр OUTEST GM320. Так і позитивних відгуків про нього було набагато більше і доставка безкоштовна.

Переваги і недоліки пристрою OUTEST GM320

Чесно кажучи, ніяких недоліків у даного термометра я не помітила. Він відмінно справляється зі своїми обов’язками, тим більше за свою ціну. Чоловік теж не може натішитися купівлі. Ходить постійно і вимірює щось (ох уже ці чоловіки). Так і я дуже швидко знайшла йому застосування. Часто вимірюю температуру в кімнаті, щоб моя дитина відчував себе добре. Молоко перевіряю в пляшечці. Іноді підношу термометр до духовці, щоб домогтися оптимальної температури для готування. Ну і, звичайно, пригортаю її до батареї, щоб було про що посперечатися з працівниками ЖКГ. Дуже потрібна річ в побуті. Думаю, якщо ця модель раптом зламається, ми обов’язково замовимо нову, не турбуючись про ціну та доставку. Якісні речі завжди приносять позитивні емоції, особливо коли вони не особливо б’ють по сімейному бюджету. Я задоволена покупкою OUTEST GM320 з сайту АлиЭкспресс. Сподіваюся, наступні замовлення теж будуть вдалими.

Де купити

$8.85

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд фітнес-браслета Torntisc X9 Plus з АлиЭкспресс Огляд фітнес-браслета Makibes ID107 з АлиЭкспресс Огляд смартфона Ulefone U008 Pro з АлиЭкспресс Огляд настільної лампи Xiaomi Mijia 2-е покоління (Philips) Огляд підлогових ваг Yunmai Mini з АлиЭкспресс Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Розумний термометр Xiaomi MiaoMiaoCe Огляд риболовного шнура Seaknight Triposeidon з АлиЭкспресс