Огляд бюджетних навушників OnePlus bullets V2

265


Любителі якісної аудіотехніки погодяться, що знайти хороші навушники до $25 практично неможливо. Щоб знизити ціну, виробникам доводиться економити на дизайні, максимально спрощуючи його і використовуючи дешевий пластик, або на звучанні, урізуючи частотні характеристики. Сьогодні ми розповімо вам про навушниках oneplus bullets v2, які є винятком з правил.

Реліз і дизайн

Компанія OnePlus анонсувала навушники порівняно недавно – у серпні минулого року. Користувачі були зацікавлені в новинці ще до офіційного релізу, т. к. над багатьма матеріалами працювала популярна німецька компанія LOFO. У них з OnePlus вийшов непоганий тандем, який подарував свіжі ідеї не тільки для концепту bullets V2, але і для декількох інших проектів.

Поглянувши на OnePlus bullets V2, більшість бачить спрощену і більш доступну версію Icons. Подібність справді є, але поспішаємо вас запевнити, що поганими їх назвати не можна. Хлопці з компанії LOFO додали навушникам звукову котушку, обмотану якісної чорної міддю. Ця японська технологія дозволяє добитися ідеально чистого звуку навіть для бюджетних моделей.

Навушники пропонуються в двох кольорах – чорний і золотисті. Обидві версії виглядають стильно і швидше нагадують преміум-пристрій, ніж бюджетне рішення. В комплект поставки також входить кілька пар знімних вакуумних насадок. Суцільнометалевий корпус і плоский шнур відмінно доповнюють один одного, запобігаючи сплутування і будь-якого роду поломки. Вбудований пульт управління дозволяє регулювати гучність і швидко перемикати треки. Крім цього, навушники легкі і абсолютно не відчуваються у вухах.

Технічні характеристики і звук

Перш ніж ми перейдемо до оцінювання звучання навушників oneplus bullets v2, потрібно ознайомитися з основними характеристиками:

  • драйвера: дев’ятиміліметровий, динамічний;
  • частотний діапазон: 20Гц – 20 000Гц;
  • імпеданс: 24 Ом;
  • гранична чутливість: 107 дБ;
  • довжина кабелю: 1,25 м;
  • штекер: г-подібний, золотистий;
  • вага: 15 г

У цілому характеристики цілком стандартні і не надто виділяють пристрій із загальної маси. Bullets V2 отримали типовий 9-міліметровий динамік, частотний діапазон 20Гц – 20 000Гц і додаткові можливості для OnePlus 3 (але в чому вони полягають, поки що невідомо).

Що стосується звуку, то він досить непоганий. До середнього цінового сегменту він поки що не дотягує, але все одно знаходиться на порядок вище конкурентів. Є невеликий акцент на баси, але немає особливого перевалу в їх бік. Звук досить збалансований, сцена широка і дуже деталізована. Немає ніяких шумів і хрипів на високих гучностях. Недоліки якщо і є, то їх можна легко виправити, трохи повороживши з еквалайзером.

При першому прослуховуванні музики навушники здаються злегка «глуховатыми». Щоб це виправити, потрібно трохи їх прогріти. Але з хорошим плеєром не повинно виникнути і цієї проблеми. Головне — не чекати від них занадто багато, адже навіть з хорошим звуком і стильним дизайном, вони все одно залишаються пристроєм бюджетного рівня, що аудіофілам явно не доведеться за смаком.

Підіб’ємо підсумки

Навушники OnePlus bullets V2 підійдуть тим, хто любить кристально чистий звук і лаконічний дизайн за невеликі гроші. Зараз ціна на них варіюється від $19 до $22. Якщо враховувати звукові характеристики і задіяні матеріали, це найкраща пропозиція з існуючих на даний момент.

Де купити

$22.69

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд недорогих HiFi навушників KZ-ED9 Огляд навушників Bluedio T4S Огляд навушників Pioneer SE-CL31 з Алиэкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників QCY Q29 з АлиЭкспресс Огляд навушників Fiio EX1 з АлиЭкспресс Огляд навушників Rock Zircon Nano з сайту Алиэкспресс