Огляд боксмода Wismec Reuleaux RX2/3 з АлиЭкспресс

302


Сьогодні мені прийшла довгоочікувана посилка – оригінальний боксмод Wismec Reuleaux RX2/3 з АлиЭкспресс. Хочу поділитися своїми враженнями від покупки.

Комплектація

Товар упакований в щільну картонну коробку, на лицьовій стороні зображення самого боксмода, на задній частині анотація, сертифікати, коди, інформація про виробника. За допомогою цього ви можете перевірити справжність на офіційному сайті.

Що ж, розкриваємо коробку. Усередині сам мод без акумуляторів, usb-кабель, через який можна виконати перепрошивку, пам’ятка, яка радить користуватися ідентичними акумуляторами, тому що бажано, щоб вони були з однаковим циклом заряду і розряду. Також в комплекті йде інструкція англійською та китайською мовами.

Зовнішній вигляд

Дві задні кришки дозволяють користуватися двома або трьома батареями — дивлячись чому ви віддаєте перевагу. Все дуже легко: натиснувши на особливу кнопку внизу боксмода, можна від’єднати двомісний батарейний відсік і замінити його на тримісний. Видавана потужність – 150 Вт 200 Вт відповідно.

Я вирішив купити «Wismec Reuleaux RX2/3», тому що є досвідченим парильщиком, тому висока потужність паріння та новітній функціонал вписалися в мій стандарт гарного мода.

До мене приїхав боксмод чорного кольору, зі стильним дизайном, гладким покриттям. Боксмод також представлений у інших кольорах – чорно-сірий, м’ятно-сірий, чорно-червоний, золотий і білий. Корпус зроблений з алюмінієвого сплаву. Кришка закріплена не магнітами, як у попередній моделі, а на спеціальній засувці. Плюсом є великий дисплей і качелька регулювання, що замінює звичайні кнопки. Зовні виглядає відмінно, завдяки заокругленим краях зручно лежить в руках.

Боксмод дуже мініатюрний за рахунок опції застосування двох акумуляторів, особисто мені він сподобався як раз із-за полегшеною конфігурації. Висота «Wismec Reuleaux RX2/3» становить 88.7 мм, товщина – 40.2 мм, ширина 34.5 мм, для трьох батарейок – 50.1 мм.

Живлення і потужність

Wismec не стали вносити зміни в чіп, тому що раніше їм вдалося створити плату, яка легко може конкурувати з більш дорогими боксмодами.

Крок наростання/зниження потужності становить 0.1 Вт. В режимі вариватта пристрій парить стабільно. В температурному контролі крок зміни дорівнює 5 градусів при установці температурного режиму від 100 до 315 градусів. В ручному режимі є можливість задати параметри на три металу, тоді як стандартно підтримуються намотування з нікелю, сталі і титану. Функція ТК передбачає блокування опору і дозволяє виставляти потужність власноруч. Так як плата залишилася колишньою, режим ТК повністю влаштовує і стабільно працює.

Ширина мода дозволяє використовувати будь-які кліромайзери і дрипки, я віддаю перевагу товарам з діаметром 25 мм

Боксмод працює від батарейок формату 18650 з токоотдачей від 25 А, так як з’єднання батарей послідовне, використовувати один акумулятор немає можливості. Заряджати їх можна прямо через usb-порт або в окремому зарядному пристрої. Максимальна сила струму для заряду даної моделі дорівнює 1 А.

Дисплей

Не міг не привернути увагу великої 0.96-дюймовий дисплей. Всі дані відображаються у вигляді списку, тому легко і зручно читаються. На екран виводиться стан акумулятора, причому можна вибрати відображення – відсотки або індикатор; потужність, температура, опір, напруга, назва режиму. Є функція виведення додаткових даних, наприклад, сила струму, загальний час польоту, кількість зроблених тобою затяжок.

Дисплей повертається, його можна вимкнути або увімкнути відтворення логотипу, який буде світитися зразок заставки.

Інші характеристики

Вгорі розташований конектор із сталі з латунним підпружиненим піном. Завдяки обідка, пристрій захищений від можливих подряпин при використанні. І взагалі мені сподобався повний набір захисту: від короткого замикання, від стрибків напруги, від перепадів опору, від перегріву випарника і плати, від неправильної експлуатації батарей. Ще передбачені спеціальні отвори для випаровування газу від акумуляторів.

Включається пристрій 5-кратним натисканням Fire, відключається аналогічно. Якщо натиснути на кнопку три рази, відкриється меню, в якому за допомогою «-» і «+» можна вибрати необхідні параметри для ширяння.

Оновити прошивку боксмода можна, завантаживши файл з офіційного сайту компанії. Просто підключіть пристрій до комп’ютера, запускаємо установку і відпочиваємо. Програма сама все розпакує і встановить. До речі, при оновленні прошивки є можливість завантажити власний логотип на дисплей.

Підводячи підсумок, скажу, що я задоволений покупкою цієї моделі боксмода. Для мене це самий розумний вибір, починаючи від низької ціни, повного набору різних функцій і закінчуючи можливістю трансформації. Навіть двох батарейок вистачить для роботи будь дрипки. Так що раджу придбати цю модель як досвідченим парильникам, так і новачкам.

Де купити

$45.96

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд мультиметра DT-838 з АлиЭкспресс Огляд годин XIAOMI AMAZFIT з Алиэкспресс Огляд підлогових ваг Yunmai Mini з АлиЭкспресс Огляд навушників QCY QY8 з АлиЭкспресс Огляд фотоспалахи Triopo TR-586EX з АлиЭкспресс ТВ-бокс NEXBOX A1 — огляд товару з АлиЭкспресс Огляд смартфона Uhans a101 з АлиЭкспресс Огляд плеєра Shanling M1 з АлиЭкспресс