Огляд бездротової миші MEMTEQ M3s з АлиЭкспресс

262


У даному огляді я розповім вам про свою улюблену мишку, яка була куплена мною на сайті Алиэкспресс більше півтора років тому. У мене завжди виникали проблеми з покупкою техніки через подібні сайти, тому що в більшості випадків вона приходила зламаною. Страшно було замовляти що-небудь нове, але в цей раз я не помилився з покупкою. Пам’ятаю, наскільки мені сподобалася ця мишка на сайті. Тепер я постійно використовую її у зв’язці зі своїм домашнім ноутбуком і альтернативу поки що шукати не хочу.

Купівля відбувалася ще в ті часи, коли відстежують треки були далеко не в усіх товарів, тому я дуже хвилювався, прийде мені мишка чи ні. Незважаючи на моє хвилювання, MEMTEQ M3s все-таки прийшла і я здивувався, наскільки якісно зроблена для своєї ціни. Купувалася мишка в самий розпал акції, тому обійшлася мені всього лише за 8 доларів. Зараз ціна трохи вище, але вона не особливо б’є по кишені, так що це не важливо. Через півтора року використання, ділюся з вами своїми враженнями з приводу комп’ютерної миші MEMTEQ M3s з сайту АлиЭкспресс.

Комплектація і зовнішній вигляд

Миша прийшла до мене в звичайній картонній упаковці, без будь-яких позначень або логотипів. Я дуже здивувався, як вона після такої ненадійної обгортки прийшла до мене ціла. Напевно, це просто везіння, тому що з нашою поштою подібні речі не працюють. Якщо що-то упаковано погано, то воно, швидше за все, до вашого міста цілим не доїде. Крім мишки, в поліетиленовому пакетику лежала інструкція на китайській мові і якийсь червоний браслетик. Напевно, це подарунок від продавця. Звичайно, краще б він загорнув все краще замість цього браслетика.

Зовнішній вид мишки досить непоганий. Форма не обтічна, а трохи незграбна. Є кнопки зверху і по боках миші. Вони налаштовуються під користувача, в залежності від його переваг. По боках також є невеликі ребристі вставки. З-за цього рука лежить дуже зручно і не ковзає по поверхні миші. Трохи нижче, під коліщатком і основними кнопками управління, є логотип компанії MEMTEQ, виконаний сірою фарбою. Виглядає це дуже стильно і дорого. Загалом, зовнішнім виглядом мишки я задоволений на 100%. Після 1,5 років використання фарба не злізла і не облупилася. Все виглядає так, як було на початку покупки.

Функціональність бездротової мишки MEMTEQ M3s

На своєму сайті продавець вказав, що дана миша скоріше є міні-версією, але я цього не помітив. Миша виглядає цілком стандартно і розміри має теж стандартні. Також на сайті було зазначено, що в цій мишці існує кнопка регулювання DPI. Тут є 3 основних режими роботи — 800-1200-1600 (відповідно — низький, середній і високий рівень чутливості). Як я зрозумів, кнопка регулювання знаходиться на верхній кришці, відразу під коліщатком.

У мишці вбудовано два індикатори, миготливих при пошуку сигналу Bluetooth. На бічній стороні знаходяться дві кнопки вперед/назад, які відмінно працюють. Вони розташовані дуже зручно, тому ймовірність випадкових натискань дуже низька. Мишка практично ніколи не вислизала у мене з рук і не втрачала сигнал. До речі, про сигнал. Пристрій підключається до ноутбука практично моментально. Я також тест її з планшетом і комп’ютером. В обох випадках сигнал ловився ідеально.

Мої враження від мишки

Як ви вже, напевно, зрозуміли, мої враження тільки позитивні. Мишка просто неймовірного якості. Якби я не знав її реальну ціну, то подумав би, що вона коштує в рази дорожче. Ну адже китайці можуть, коли захочуть! Якщо моя MEMTEQ M3s раптом зламається, я обов’язково замовлю точно таку ж модель. Це мій особистий фаворит у світі комп’ютерних аксесуарів.

Переваги і недоліки бездротової мишки

Мишку MEMTEQ M3s можна купити на Алиэкспрессе всього за 8 доларів. Про які недоліки може йти мова? Хіба що, упаковку можна було б зробити і краще. Все-таки річ хороша і буде дуже прикро, якщо вона прийде до вас зламаною. Я однозначно рекомендую MEMTEQ M3s всім цінителям якісної техніки.

Де купити

$7.79

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд бездротової миші UHURU Rechargeable Bluetooth 3.0 Огляд бездротової гарнітури Mpow MBH6 Cheetah з АлиЭкспресс Огляд бездротової Bluetooth гарнітури Aniwk з АлиЭкспресс Rapoo 6D бездротова оптична миша Огляд смарт-годин SENBONO з АлиЭкспресс Огляд медіаплеєра Xiaomi MI BOX Android з АлиЭкспресс Огляд фотоспалахи Triopo TR-586EX з АлиЭкспресс Огляд кварцових годин Relogio masculino CURREN з АлиЭкспресс