Огляд бездротових навушників QCY Q29 з АлиЭкспресс

284


У даному огляді ми поговоримо про нашумілій новинці QCY Q29, яка постійно з’являється в різних ТОП-ах і статтях. Ніколи б не подумав, що буду тримати в руках повністю бездротову гарнітуру. До чого ж дійшла технологічний прогрес! Причому коштує це задоволення не так вже й багато за сучасними розцінками — всього 3,5 тисячі рублів на сайті АлиЭкспресс.

Отже, що ж собою являють навушники QCY Q29 і так вони гарні в повсякденному користуванні?

Доставка

Доставка зайняла стандартні 3 тижні. Продавець попався товариський і з задоволенням відповідав на всі мої запитання з приводу комплектації і підключення. Він за своєю ініціативою прислав мені реальні фотографії навушників і описав всі характеристики. Чесно кажучи, таке зі мною вперше.

Комплектація і зовнішній вигляд

Як і очікувалося, упаковані навушники добре — у кілька шарів поролону і поліетилену. Заводська коробка прийшла ціла, без будь-яких вм’ятин і видимих пошкоджень. Її дизайн залишає бажати кращого, тому краще перейдемо до вмісту. У комплект поставки, крім самих навушників, увійшли кілька пар змінних амбушюр різного розміру, спеціальний кейс для зарядки, невеликий USB-кабель і керівництво користувача. Комплектація досить багата, відразу видно, що виробник піклується про зручність для покупців. Тепер поговоримо трохи про зовнішньому вигляді навушників і складових.

Навушники виконані з глянсового пластика з силіконовими вставками на місці кнопок (там, де знаходиться логотип QCY). Виглядає все мінімалістично і стильно. Кейс-зарядка досить компактний і не займе багато місця поряд з розеткою. Він виготовлений з матового пластика, який не збирає відбитки пальців і особливо не брудниться. Кришка досить тонка і легко відкривається завдяки спеціальній петлі. Складно сказати, як довго вона в підсумку прослужить, але поки що виглядає досить міцно. В цілому, комплектація і зовнішній вигляд виробу вище всяких похвал.

Підключення та звучання

Підключення до смартфону відбувається за допомогою Bluetooth. Тут все досить стандартно і не особливо відрізняється від інших бездротових гарнітур. Спочатку сигнал знаходить правий навушник, а потім, через 15-20 секунд, до нього підключається і лівий. У цей момент приємний жіночий голос вимовляє слово «connected». Важливо запам’ятати правильну послідовність підключення. Лівий навушник ні в якому разі не можна діставати з кейса першим, т. к. він не знайде сполучення з правим і доведеться починати все спочатку.

Я не можу об’єктивно оцінювати звучання, т. к. вперше зустрічаю навушники такого типу. Зазвичай бездротова гарнітура не надто радує чистотою звуку, але тут справи йдуть в точності навпаки. Сцена досить широка і деталізована, яскраво виражені баси і середні частоти. Звичайно, завзятим басхедам такий звук навряд чи припаде до смаку, але мене все цілком влаштовує.

Зручність використання

В цілому, навушники зручні і добре сидять у вухах, якщо підібрати відповідні насадки. Незручності викликає лише розташування кнопок. Коли їх натискаєш, навушники глибше входять у вушний канал, із-за чого звук спотворюється із-за утворюється вакууму. Але до цього треба просто звикнути.

Акумулятор досить ємний і тримає заряд протягом 4 годин активного використання. Якщо ж цього часу виявиться недостатньо, можна швидко зарядити навушники в кейсі і продовжити слухати музику.

Висновки

Навушники QCY Q29 — це одна з найцікавіших новинок останніх років. Повна відсутність яких-небудь проводів робить їх відмінним рішенням для людей, які займаються активними видами спорту. Незважаючи на значні відмінності від звичних дротяних гарнітур, дані навушники зберігають хорошу якість звуку. В цілому, QCY Q29 мені сподобалися, тому я можу рекомендувати їх до покупки.

Де купити

$59.50

Перевірити ціну


Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд бездротових навушників August EP650 з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників Xiaomi Mi Sports з АлиЭкспресс Огляд бездротових навушників Bluedio t2s Turbine Огляд навушників Bluedio T3 з АлиЭкспресс Огляд гібридних навушників KZ ZS з АлиЭкспресс Огляд навушників Avantree Audition Pro з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu EP51 з АлиЭкспресс Огляд навушників Meizu EP-31 з АлиЭкспресс