Москітна сітка на магнітах для вхідних дверей

333


Дуже спекотним видалося літо 2015 в Білорусі. У вечірній час комарі і мухи, абсолютно збожеволілі від денної инфернальной спеки, намагаються всіма можливими способами проникнути всередину житлових приміщень. Як відомо, такі відвідувачі не можуть скласти компанію ні кістки, ні в доміно, а хочуть тільки жерти кров.

Щоб не проводити нічні години в захоплюючих забігах з мухобійкою в руках або не лежати в засідці, прикидаючись сплячим поки комар не вибере відповідний шматочок вашого тіла, мною була замовлена москітна сітка на магнітах для вхідних дверей. Відразу Скажу, штука хоч і не дорога, але в господарстві вкрай корисна.

Так от, москітна сітка на магнітах повинна полегшити життя багатьом, що проживають за містом або в своїх будинках. Кріпиться на двері за допомогою липучок. Верхні кути краще додатково закріпити кнопками, благо вони входять в комплект. Сітка зроблена з синтетики, з якої конкретно, встановити не вдалося. На сторінці продавця написано, що зі скловолокна.

Розмір сітки 210 см на 100 см За фактом сітка буде ширше і швидше за все довше, ніж вам потрібно. Ця проблема легко вирішується шляхом загинання і підкладання краю.

Складається з двох однакових половинок, які притягуються один до одного за допомогою наклеєних магнітів. Працює сітка наступним чином. Ви проходите через двері, розкриваючи сітку перед собою зовсім з невеликим зусиллям. Після того, як ви пройшли, сітка сама змикається ззаду вас завдяки магнітам і тим самим не дає кровопивцям проникнути всередину.

Сітка за великим рахунком розрахована на один сезон. Особливо якщо у вас живе домашня тварина, яка постійно ходить туди-сюди. А якщо вихованець ще й любить поточити кігті, тоді взагалі краще відразу замовляти кілька штук.

Такі сітки активно рекламуються в телемагазинах і широко продаються офлайні. Ціна коливається між 10-15 доларами. Сезон 2015 року вже закінчується і купувати на це літо вже не бачу сенсу. А ось замовити в Китаї на наступне, чому б і ні. Тим більше коштує вона там в два рази дешевше.

Де купити

Москітна сітка на магнітах для вхідних дверей

5.45

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Масажер Мурашка Антистрес Замок на пляшку Натуральні камені для віскі Силіконові куточки для меблів Мисливські сірники з Китаю Потужний неодимовий магніт 50×30 Складна сумка Baggu Хіт сезону — пляшка для напоїв My bottle.