Масажер Мурашка Антистрес

354


Писати про Масажер Мурашка Антистрес особливо не чого. Працює відмінно, всі дванадцять лапок чухають голову, як треба. А що від нього ще вимагати?

Масажер Мурашка є капілярною, в результаті його дії поліпшується мікроциркуляція крові та відбувається активне насичення клітин киснем. У результаті ми маємо: ослаблення головного болю, активація росту волосся, досягнення душевної рівноваги та спокою.

Єдиним великим мінусом масажера є відсутність у комплекті поставки парочки рабів з добре тренованими м’язами рук. Думаю одного раба все-таки буде мало.

Якщо ви замовляєте собі цю штуку в надії, що вас буде масажувати близький родич, наприклад, дружина, чоловік, мама і т. д., то ви помиляєтеся. І якщо дружина через пару днів від вас відмовиться і піде створювати нову сім’ю, то з мамою все складніше. Знайти нову, на відміну від дружини, не вийде. Так що, готуйтеся масажувати себе самі. 🙂

Що стосується відчуттів — вони дуже приємні. У особливо чутливих особин викликає тремтіння кінцівок, легке божевілля і помітне звикання. Обережно, залежність важко лікується.

Тепер про ціну. В онлайн магазинах нашої країни коштує близько 4 доларів, в оффлайн трохи більше. Так що, замовляти з Китаю має сенс. Можна відразу взяти штуки три, роздати друзям-родичам. Більше трьох в одній посилці замовляти не раджу, а то пришиють в митниці комерційну партію і будете розмитнювати.

Де купити

Масажер Мурашка Антистрес

0.86

Перевірити ціну
Масажери
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Масажер для спини Замок на пляшку Браслет Бяньши Потужний неодимовий магніт 50×30 Тример для одягу Огляд гнучкого штатива Mini Tripod з АлиЭкспресс найпопулярніші товари Алиэкспресс в грудні 2015. Окуляри Google cardboard