Logitech Presenter R400 — бездротова лазерна указка (презентер)

321


Уявляю вашій увазі досить специфічне, але разом з тим дуже потрібний і корисний пристрій. Корисне в першу чергу для тих, хто проводить презентації перед великою аудиторією. Logitech Presenter R400 — це відразу два в одному, перемикач слайдів і бездротова лазерна указка.

Чому я замовив презентер в Китаї, а не купив у найближчому магазині комп’ютерних прибамбасів? Вся справа звичайно ж ціною. У білоруських інтернет магазинах ціна починається від 60 доларів, а в офлайні і того більше. Як бачите, різниця більш, ніж в 6 рази, а це досить суттєво.

Комплект поставки не багатий: чохол, гарантія і сам презентер. Батарейки не покладаються. Чохол якісний, нитки не стирчать, клеєм не замазаний. Пристрій лежить в руці зручно. Тактильно Кнопки добре відчуваються і досить приємно натискаються.

У рукоятці презентера є порожнина для зберігання USB-адаптера, який використовується для підключення до комп’ютера. Додаткова настройка і установка драйверів не потрібно. Все працює відразу ж після підключення.

Перевіряв на Windows 7, після включення свистка в USB, все без проблем запрацювало. Так, не забудьте про батарейки. Для роботи пристрою потрібні 2 шт розміру AAA. Радіус дії презентера 15 метрів, указка б’є набагато далі, метрів 100 точно.

Технічні характеристики
Розміри (довжина х ширина х товщина), вага: 37,8 мм x 115,5 мм x 27,4 мм, 57 г

Колір: Чорний

Клас лазера, потужність: Лазер класу 2, менше 5 мВт

Довжина хвилі: 640~660 нм (червоного кольору)

Тип батареї: 2 батареї типу AAA

Термін служби батареї: До 20 год (лазерна указка), до 1050 год (презентер)

Дальність дії бездротового зв’язку: 10 м*

Технологія бездротового зв’язку: Технологія бездротового зв’язку на частоті 2,4 ГГц

Підтримувані операційні системи:Windows Vista, Windows 7 і Windows 8, Mac

Інтерфейс: USB

Оригінал це чи копія? Я до сих пір не розібрався. Всі функції працюють, зовнішній вигляд ідентичний. Їсть навіть наклейка з серійним номером.

До купівлі рекомендую.

Де купити

Logitech Presenter R400 – бездротова лазерна указка.

Бездротове пристрій для проведення презентацій.

9.07 $

Перевірити ціну
Logitech, Лазерні указки, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Rapoo 6D бездротова оптична миша Xiaomi Mi Gamepad Бездротова гарнітура Xiaomi Bluetooth Hands-free. Огляд. Міні роутер Xiaomi Mini USB Portable Wi-Fi Розумні ваги Xiaomi Mi Scale Зарядний пристрій Xiaomi ZI5 Стік Mirascreen для старого телевізора Непогана копія джойстика DualShok 3 для PS3