Іграшка для дітей і дорослих нано гексакоптер JJRC H20.

296


Ну, кого з чоловіків не приваблює ідея мати у своєму арсеналі гаджетів хоч один літальний апарат? А якщо цей гаджет ще й відео в польоті знімає, і зображення на смарт передає, то це взагалі круть несусвітня. Ось тільки за такий апарат доведеться віддати від 100 USD і вище. Не готові стільки платити? Тоді можна взяти невелику і недорогу модель, наприклад нано гексакоптер JJRC H20. Просто для того, щоб зрозуміти, в кайф вам це чи ні.

Нано гексакоптер JJRC H20 повноцінний коптер з можливістю виконувати всілякі трюки, типу мертвої петлі, тільки він не великого розміру і камеру на нього не поставити. Зате всього 17 доларів і це з безкоштовною доставкою з Китаю.

Гексакоптеры поки не так поширені і відомі, як квадрокоптеры. А чим же вони відрізняються? На гексакоптере встановлено не чотири, а шість гвинтів, що робить його набагато більш маневреним і стабільним в польоті. Міні гексакоптеры в принципі набагато крутіше будь-якого вертольота. Літають швидше, можуть миттєво зависнути в повітрі, можуть перекинутися навколо своєї осі.
Зарядити іграшку можна, як від пульта, так і від USB порту. Пропелери надійно закриті пластиковими елементами, а це означає падіння і удари коптеру не страшні. На всяк випадок в комплекті йде додатковий набір гвинтів із 6 штук.

Час польоту близько 5-7 хвилин. Час повної зарядки вбудованого в коптер акумулятора приблизно 45 хвилин. Дистанція максимальної дальності від пульта управління 30 метрів.

В пульт вставляються 3 батарейки формату ААА. У гексакоптере встановлений літієвий акумулятор ємністю 150 ма і напругою 3.7 Ст.

Нано гексакоптер JJRC H20 можна повернути назад до оператора одним натисканням спеціальної кнопки на пульті. Управляється ось ось таким симпатичним пультиком.

Нано гексакоптер JJRC H20 представлений у двох кольорах, червоному та золотому. Обидва варіанти доступні до замовлення. На мій погляд червоний більш кращий, якщо запускати на відкритому повітрі. Цей колір більш контрастний по відношенню і до блакитного неба, і до зеленій траві.

Купити нано гексакоптер JJRC H20 з безкоштовною доставкою можна за посиланням нижче.

Де купити

Нано гексакоптер JJRC H20

17.99 $

Перевірити ціну
Квадрокоптеры, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Дитяча іграшка каченя маріонетка. Дитяча іграшка жираф маріонетка. Найпопулярніші товари Алиэкспресс у січні 2016. Новий фітнес браслет з пульсометром Xiaomi Mi Band 1S найпопулярніші товари Алиэкспресс в грудні 2015. Найпопулярніші товари Алиэкспресс у лютому 2016 Жіноча сумка Weidipolo з якісного шкірозамінника. 10 кращих чаїв Китаю з безкоштовною доставкою. Частина 1.