Хіт сезону — пляшка для напоїв My bottle.

369


Ще один хіт 2015 року. Пляшка з написом My bottle взяла своєї утилітарністю і, десь трохи наївністю. Такий простенький кривенький шрифт і зворушливий напис в стилі «не чіпай, це моє».

Чому ця пляшка стала такою популярною? Начебто жодних нових технологій і матеріалів не використовується. Думаю весь секрет такого стрімкого просування це вірусна реклама в соціальних мережах, особливо в instagram. Кожна поважаюча себе висхідна зірка инсты, обов’язково повинна мати фото з такою штукою, а то всі передплатники скажуть, що не залік.

Оригінал пляшки, як ви самі розумієте варто трохи інших грошей. І напевно було б не так вже й багато охочих придбати My bottle. Але тут на допомогу прийшла китайська репліка з алиэкспресс. Гірше копія оригіналу чи ні, я не знаю. Але виглядає точно так само. Правда на жаль, в комплекті немає мішечка-чохла, його треба купувати окремо. Об’єм пляшки My bottle 500 мл.

Зроблена My bottle з міцного пластику. Якщо вірити продавцю, то з екологічно правильного силікону. Напис наноситься чорною фарбою, яка з часом природно почне стиратися. Пластик не смердить, але все ж пляшку слід ретельно помити перед використанням.

Кришка хитра, складається з двох частин. Перша призначена для пиття, в ній зроблені два отвори. Друга захищає від протікання і закручується зверху.

Пляшка призначена, як для холодних, так і гарячих напоїв. Але все ж використовують її переважно для прохолодних напоїв. Ручки немає, сильно гаряче не втримаєш при всьому бажанні. Напої для My bottle:

  • холодний чай різних сортів
  • різноманітні фруктові та овочеві соки
  • молочні коктейлі, смузі
  • вода з льодом і з шматочками фруктів і ягід

Дякую за увагу. До речі, така пляшка в Мінську коштує в три рази дорожче.

Купити My bottle з безкоштовною доставкою можна за посиланням нижче.

Де купити

Пляшка My bottle

1.99 $

Перевірити ціну
Пляшки
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Надувний лежак Lamzac Hangout — хіт літнього сезону 2016! Найпопулярніші товари Алиэкспресс у січні 2016. Огляд мультиметра DT-838 з АлиЭкспресс Блокнот «Знищ мене» з алиэкспресс Симпатична шапочка для малюка Натуральні камені для віскі Мініатюрна флешка USB 2.0 на чесні 8 GB Масажер Мурашка Антистрес