Датчик диму Xiaomi mijia HoneyWell

334


Правильно підібране протипожежне обладнання здатне зберегти не тільки майно, але і життя людини. Важливу роль відіграють датчики диму, що дозволяють виявляти осередки займання навіть на самих ранніх стадіях виникнення. Сьогоднішній огляд буде присвячений датчику mijia HoneyWell, який входить в екосистему розумного будинку від компанії Xiaomi.

Комплект постачання

Датчик поставляється в білій коробці з щільного картону. На ній є зображення товару та основні технічні характеристики. В комплектацію, крім самого mijia HoneyWell, входить спеціальне кріплення на стіну, зроблену з міцного пластику, кілька шурупів для кріплення, двостороння наклейка і пальчикова батарейка. Все найнеобхідніше виробник поклав, однак в комплекті немає керівництва користувача, тому з установкою і підключенням доведеться справлятися власними зусиллями. З іншого боку, управління відбувається через смартфон, так що розібратися без інструкції буде нескладно.

Зовнішній вигляд

Дизайн звичний для більшості розумних пристроїв від Xiaomi: білий матовий корпус з мінімумом позначень і кнопок. На передній частині є логотип компанії HoneyWell, у співдружності з якої і був створений цей датчик. Тут же знаходиться і спеціальна кнопка для сполучення зі смартфоном, яскравий світлодіодний індикатор і повітрозабірник, аналізує склад пропускається диму. Навколо нього перфорація з невеликих отворів. Вага датчика порівняно невеликий – 82 грами (без елементів живлення). У задній частині корпусу знаходяться кріпильні пази і роз’єм для батарейки (немає індикації заряду). Він прикривається пластиковою накладкою. Тут же є і наклейка з якимись написами на китайській мові. Штрих-код пробивається і засилає на офіційний магазин Xiaomi.

Підключення до смартфону

Для сполучення датчика зі смартфоном необхідно завантажити офіційний додаток Xiaomi. У ньому немає російської мови, але управління інтуїтивно зрозуміле. Потім просто знайти пристрій у загальній таблиці і натиснути клавішу сполучення (на лицьовій частині датчика). У програмі є меню налаштувань з двома сторінками. Тут можна створити індивідуальні сценарії спрацьовування, відключити звукову сигналізацію, відрегулювати зону установки (з максимальною і мінімальною чутливістю до диму). Є також функція автоматичної діагностики безпеки, яку рекомендується проходити раз в місяць з моменту установки датчика в будинку або квартирі.

Ще одна особливість: датчик mijia HoneyWell нормально відображається в Domoticz, але має іншу назву (Xiaomi smoke detector). У звичайному стані на екрані написано Off, а при загорянні або задимлення з’являється напис On.

Реакція на спалах

При піднесенні до датчика невеликого шматочка тліючої папери, він починає голосно сигналізувати про небезпеку і надсилати на смартфон повідомлення про тривогу. Звук дійсно дуже пронизливий і віддається в усіх прилеглих приміщеннях. Відключити тривогу можна за допомогою програми або кнопки на корпусі.

Висновок

Xiaomi mijia HoneyWell – це надійний датчик диму для попередження займань. Він має гучну сигналізацію і управляється за допомогою смартфона. Єдиний мінус – відсутність інструкції в комплекті. Однак розібратися самостійно не так вже й складно.

Де купити

датчик диму HoneyWell

25.79 $

Перевірити ціну

Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    Огляд настільної лампи Xiaomi Mijia 2-е покоління (Philips) Огляд ручки Xiaomi Mijia Sign Pen з АлиЭкспресс Розумний термометр Xiaomi MiaoMiaoCe Огляд розумного вимикача Xiaomi Aqara з АлиЭкспресс Новий фітнес браслет з пульсометром Xiaomi Mi Band 1S Огляд розумного чайника Xiaomi Mi Чайникові з АлиЭкспресс Гнучкий світильник USB LED Xiaomi Огляд лампочки Xiaomi Yeelight з АлиЭкспресс