Адаптер M42 для фотоапаратів Canon

277


У вас є дзеркалка і вам вже до чортиків набрид китовий об’єктив? Знайоме відчуття, я це теж проходив. Якщо грошей немає на нові фірмові світлосильні фікси, а є тільки бажання поринути у світ чарівного боке , то залишається придумувати і викручуватися.

Практично у кожного в сім’ї є спадщина у вигляді старого радянського фотоапарата. А якщо пощастить, то й набір об’єктивів під нього. Так ось, якщо у вас порошиться саме дзеркалка, то швидше за все об’єктиви кріпляться до самого фотоапарату з допомогою 42 різьби. А це значить, що старі скельця без проблем можна поставити на сучасні зеркалки Canon і насолоджуватися чарівною картинкою без серйозних фінансових витрат. Для цього нам знадобиться адаптер M42 на байонет EF. Скажу відразу, для Nikon саме цей адаптер M42 не підійде, треба брати інший перехідник, так як там інший байонет.

Адаптер непрограмований, тобто в нього вже забиті дані для EXIF: фокусна відстань 50мм, діафрагма 1,4.

Як користуватися? Берете об’єктив з різьбою М42 і накручуєте адаптер. Потім ставите отриману конструкцію на фотоапарат Canon. Переводите апарат в режим зйомки з пріоритетом діафрагми. Потім натискаєте наполовину кнопку спуску і крутите кільце фокусування на об’єктиві. Після потрапляння у фокус, почуєте звуковий підтвердження і у видошукачі точка фокусування підсвітиться. Після цього можна дотиснути кнопку спуску і радіти отриманому знімку.

Перший час звичайно трохи незручно. Переходити з автофокуса на мануальні об’єктиви підійде не кожному. Але повірте, через деякий час ви почнете отримувати задоволення від цієї неспішної і вдумливої зйомки. Кожен кадр стане у багато разів для вас більш цінним і дорогим.

Всім вдалих покупок!

Де купити

адаптер M42 для Canon

4 $

Перевірити ціну
Canon, Об’єктиви, Фотоапарати
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+

Хочете економити? Унікальна пропозиція:


Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!

Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати

    USB bluetooth 4.0 adapter Meizu M2 Note Xiaomi WiFi Radio Відеореєстратор Xiaomi Yi DVR Фоамиран для хендмейд виробів Світяться навушники Glow Стік Mirascreen для старого телевізора Огляд бездротового геймпада Gamesir G3s