0°
Ось і представила компанія Xiaomi свій новий фітнес браслет Xiaomi Mi Band 1S. За ті кілька років, поки народ активно користувався першим поколінням, наука і техніка зробили крок вперед і, voi la, ось вже браслетик може і міряти пульс. От би ще датчик для біохімічного аналізу крові, тонометр і систему автоматичної постановки діагнозу…
Якщо серйозно, то нова версія браслета хоч і виглядає більш прогресивною технічно, але в той же час не буде ідеальним вибором для звичайної людини (я маю на увазі диванноголежебоку не спортсмена). Зараз поясню чому. Справа в тому, що датчик пульсу споживає досить багато енергії. Тому, щоб зберегти більш-менш пристойну автономність пристрою, розробники були змушені зробити так, що пульсометр включається на вимогу. Тобто він не працює у фоновому режимі за замовчуванням і ви не зможете подивитися красиві денні графіки, що відображають ваше серцебиття в різний час. А коли треба включати датчик? Правильно, на тренуванні, так сказати для оптимізації навантаження на організм. А якщо ви не бігаєте або не потієте в гойдалці, то і пульсометр вам особливо не потрібен. До речі, саме за цю фішку ви переплачуєте, купуючи Xiaomi Mi Band 1S вдвічі, а то і втричі дорожче першої моделі. Але, це так, лірика…
Як бачите, упаковка не зазнала жодних змін. Все той же щільний, трохи жовтуватий картон.
Комплектація теж така ж як і в першому поколінні. Браслет-ремінець, датчик, зарядний кредл і інструкція.
А ось так виглядає той самий датчик вимірювання пульсу. Знаходиться на тій стороні капсули, яка контактує з зап’ястям.
Заряджається капсула через USB. Для цього її треба витягнути з ремінця і вставити у кредл. Після цього підключаємо до зарядного пристрою або USB порту комп’ютера.
Основні функції браслета я описував в цьому огляді, так що не бачу сенсу повторюватись. Додався тільки пульсометр (оптичний датчик ЧСС). До речі, запускається він примусово через додаток Mi Fit, встановлене на смартфон. Треба знайти і вибрати пункт Heart Rate. Після цього піднімаємо зап’ясті на рівень грудей і натискаємо кнопку «Measure heart rate». Через 5 секунд почнеться вимір. Зверніть увагу, щоб браслет щільно прилягав до руки. Інакше може некоректно виміряти.
Є ще другий спосіб запуску вимірювання. У програмі Mi Fit активуємо режим пробіжки («Running»), потім заходимо в налаштування і включаємо датчик. У цьому випадку пульс буде вимірюватися кожні 30 секунд. Після закінчення пробіжки програма покаже середній показник ЧСС за весь час тренування.
Всім удачі і хороших покупок! Для більш комфортного шопінгу, рекомендую встановити додаток aliexpress для вашого смартфона.
Купити товар Xiaomi Mi Band 1S з безкоштовною доставкою можна за посиланням нижче.
Де купити
Xiaomi Mi Band 1S
Перевірити ціну
Браслети, Товари до 22 євро
Facebook
Twitter
Вконтакте
Однокласники
Google+
Хочете економити? Унікальна пропозиція:
Розсилка
Хочеш першим знати про знижки та читати круті огляди? Підпишись!
Залиште це поле порожнім, якщо ви людина:
Радимо почитати
Фітнес браслет Xiaomi Mi Band
Огляд фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 2
Огляд фітнес-браслета ELE MGCOOL Band 2
Огляд фітнес-браслета Huawei Band 3
Розумний фітнес-браслет ID107
Браслет Бяньши
Огляд фітнес-годин LYNWO I8
Огляд фітнес-браслета Makibes ID107 з АлиЭкспресс